Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek jelzi a babátok (1 év...

Nektek jelzi a babátok (1 év körülire gondolok) hogy éhes vagy szomjas? Ha igen akkor hogy? És ha jól lakott akkor mit csinál?

Figyelt kérdés

Mert az enyém (lassan 1 éves) még nem igazán jelzi. Mondjuk reggel nyöszörögve kel, olyankor tudja hogy jön a tápszer, azt várja is nagyon. Aztán amikor mi elkezdünk a reggelihez készülödni, beültetjük mondjuk az etetőszékbe akkor persze nyávog hogy ő is kér (karjával mutatja hogy mit ilyenek). Ugyan ez az ebéd, uzsi. Esti tápszert is akkor várja már nagyon hogy ha kész és tudja hogy az jön.


Nálatok mondja már hogy ham ham vagy ilyesmi? Mert nekem még nem. Mondjuk jól hízik (mostanra megháromszorozta a súlyát) szerintem jól van lakva mindig.


De ő kb addig enne amig adok neki. Igaz ha már nagyon nem kér abbol ami nem ízlik akkor eltolja a kanalat, tanyert, akar kijönni. De alapból, ha izlik neki szerintem végtelenségig enne.


Nem tudom ezek mennyire átlagos dolgok mert ő nekem első gyerek



2020. jan. 13. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első és a harmadik mondott egy-egy szót (nagy: memme, kicsi: hemme). A második borzasztó hisztis volt éhesen, a negyedik most lesz egy éves, ő is inkább csak hisztis, de nem szól.
2020. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam jön és mondja, hogy hamma. A lányom fényevő volt, semmit nem akart enni, cicin élt nagyrészt. Azt jelezte, hogy kéri.
2020. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy időben volt, hogy azt mondta "mamma", de elhagyta, azóta semmit nem mond, ha nyűgös. És ilyenkor nehéz is kitalálni, mi baja. De ha időszerű az étkezés, akkor tudom (vagy inkább sejtem), hogy éhes. Ha nem kell már neki, akkor csak egyszerűen nem nyitja ki a száját, játszik az etetőszékben, minden érdekli, csak az étel nem.
2020. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondani a világon nem mondd semmit. Ha én kérdezem hogy szomjas-e, és igen, akkor nyitja a száját, várja a csőrös poharat. Ha éhes akkor ő is vagy hisztis lesz, vagy ha amúgy épp jó kedve van akkor kivezet a konyhába és kapaszkodik fel az etetőszékbe.

Ha valami elég volt akkor ő is játszani kezd, vagy ellöki a kezem, esetleg nyúl utánam hogy vegyem már ki.


Novemberben volt egy éves. Még nem volt első szava sem.

2020. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Evésnél rámutatva cumisüvegre ha szomjas,egyébként mindig az asztalon van az innivalója,oda megy és vár amíg nem adok neki inni. Ha éhes odamegy a hűtőhöz vagy felveteti magát és mutogat a pulton a sajtos tallélra,pufira stb. 17hónapos
2020. jan. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!