Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ilyen esetben hagyom, hogy...

Ha ilyen esetben hagyom, hogy végül álomba sírja magát, rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Két hónapos lányom mostanában a következőt produkálja: minden második nap 3x-4x kakil és jókedvű, jól alszik, illetve minden második nap kimarad a kaki és akkor a nap második felére nyűgös lesz. Olyankor alig alszik, eleinte a szoptatás megnyugtatja, de aztán már a cicin is sírdogál. Nem nyugtatja meg a ringatás, éneklés, simogatás, "tigris a fán" hasfájós póz, lényegében semmi. Ha magunk közé tesszük az ágyra, az kifejezetten idegesíti. Espumisant és laktáz cseppet próbáltunk, de nincs jelentősége. Ha már régóta ébren van és sehogy nem tudom megnyugtatni, végül besötétítek a szobában és egyedül hagyom, minél kevesebb inger érje a kiságyban. Kb. 10 perc sírás után elalszik. Szabad ezt hagyni?Van valakinek javaslata, mit lehet tenni? Ez még nem minősül székrekedésnek.

2020. jan. 13. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
2 hónapos, baja van és az anyja egyedül hagyja egy sötét szobában, szerinted?
2020. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

2 hónaposan nem viccből sír,ne már!!

Fáj valamije te meg magára hagyod ???

Azért alszik el gyanítom mert befárad a sirásba!

Próbálj ki több görcsoldót.

Nálunk pl az Infacol csepp jött be a fiamnál,lányomná az édeskömény tea.

Kérlek,ne hagyd egyedül.

Mivel szoptatsz így a te étkezésed is fontos. Én pl tojás és tejmentesen ettem mert kiütéses volt a lányom,akkor gondoltam elhagyom ezeket,és megszűnt. Most 2 evés,és ki is derült hogy a tejre érzékeny.

2020. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen esetben, ha nem is tudsz rajta segìteni, mellette maradnèk a helyedben. Pocakmasszàzs vagy langyos fürdő sem segít?
2020. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem bizonyos esetekben, rövid ideig szabad. A túlfáradástól, túlingerlődéstől is sírhat. Jártam már így én is, mindenáron be akartam avatkozni, segíteni, nem magára hagyni, stb. És egyre csak jobban és jobban sírt. Aztán órák után feladtam, lefektettem és láss csodát, megnyugodott és elaludt. Nem volt más baja, mint a túlingerlődés. Ha más baja van, nem hagyja abba a sírást.
2020. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
A fiam borzasztó hasfájós volt.Minden délután menetrend szerűen indult a buli. Sosem hagytam magára. Adtam neki Espumisant, plédbe bugyoláltam és úgy ringattam míg meg nem nyugodott.
2020. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is volt hogy nem tudott kakálni és sírt nagyon. Ha már semmi nem vált be akkor szépen magamra kötöttem és csináltam a dolgomat, de soha nem hagytam magára. Közben pedig próbáltam kitalálni mi okozhatja a gondot. Nálunk a csoki és a tejtermékek.

Próbáld ki milyen étel miatt lehet gond. Illetve próbálj ki több készítményt

2020. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Azért, mert 2 hónapos. Ha segíteni nem is tudsz, legalább érezze, hogyott vagy neki. Hogy bírod egyáltalán hallgatni, ahogy egyedül sír?
2020. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Uristen.... 2 honapos! Nemreg jott a világra még ujd neki ez a vilag nevu hely.. Es te magara hagyod egyedül a sotetbe? SOOOTETBE? en nemhiszem el hogx ezt te hogy birod ki hogy hallgatod ahogy sir es szenved.egy kisbaba semmi masra nem vágyik csak szeretetre es torodesre. Legalabb a kezedbe ringatnad.. Nem nem szabad hagyni ne hagyd többet mert még a vegen valani probléma lesz ebbol utana nezhetsz..
2020. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél Grippewatert vagy magyarul angol vizet. Nálunk bevált hasfájásra anno. Most ajánlottam egy ismerősnek, aki ki volt már idegileg. A kezemet majdnem megvsókolta egy hét múlva.
2020. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Az is jó ha besötétítessz és ott elringatod, de ne hagyd magára.

És azt is gondold végig miket eszel, mert a legártatlanabbnak tűnő dolgoktól is fájhat a baba hasa... Az én anyatejes babám rettentően sírt mindig, ha retket ettem vagy dinnyét, pedig nem is sokat. Ezektől még 2 évesen is hasfájása volt, ha ő ette.

Lehet a te babád is érzékenyebb valamire.

2020. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!