Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen sulycsokkenes baj?...

1 évesen sulycsokkenes baj? Mit a jó?

Figyelt kérdés

1 éves lesz a gyermekem nemsokára. Reggel este tápszert kap, viszontalig issza meg reggel is és este is. 100 ml-t. Azt eszi, amit mi eszünk napközbeni, hol jobban, hol kevesebbet eszik, de szinte egész nap ráccsal valamit. Mivel a vizet nem issza, és bogyós széklete van, kap körte őszibarack gyümölcslevet, Mecsek teával, máshogy nem issza meg, ha még nem tomom, akkor meg nincs annyi pisis pelus. Most ennyit kellene inni egy ekkora babának? 1 v 2 cumisuvegnyit? Nem szoktam meregetni, tápszert is onnan látom, hogy oda van írva a cumisuvegre, de mondhat ám azt is cumisüveg felénél kevesebb tapit eszik meg, külön reggel és este is.(tehát nem összesen). Vedono szerint kaja után kínáljam vízzel, ne tomjem közben.

De ha a tápszert se issza meg? Infúzióval adjam vagy mi? (irónia). A súlya korához képest azért nem növekszik, előzőleg is 7 kgra lement, most meg 7900 grammra hozott fel, karácsony előtt óta. Kell aggódnom? Folyamat megy, jó húsban van amúgy, nem is csont és bőr. Kis husi, de nem duci.


2020. jan. 16. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom többet eszik mint én..


Azt amit mi kisebb adagban, de én nem tízóraizom, nem eszem melegvacsit... utána mégegy vacsit, ő igen.

Neki is alacsony a súlya.

Ő max 3 dl-t iszik meg.

2020. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hátha hozzátáplálásnàl megállhat vagy csökkenhet a súly. Az én lányom 4,5kg született, 6 hónaposan 9 és 12 hónaposan 10kg.

Mindent szuperül eszik, nő, csak egész nap mozog. Védőnő és orvos is látta, semmi baja. Vsz ilyen a genetikája hogy méhen belül nőtt nagyra.


Ha a Tiednek nincs sok széklete az mondjuk kérdés. Esetleg több rosttal?

2020. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!