Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokos vízbe lehet bemenni...

Hány fokos vízbe lehet bemenni babával/kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Júniusban megyünk 2 hétre nyaralni, de ahova megyünk most nézem, az Atlanti óceán kb 17-18 fokos csak. (A legmelegebb is csak 19 fok szeptemberben)

De vannak strandok pedig elég sok.

Nekem olyan kevésnek tűnik a hőmérséklet.

1.5 éves gyerekkel abba bele lehet ugyan menni?


2020. jan. 17. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán, de az nagyon hideg.
2020. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az még nekem is tök hideg.
2020. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ugye nem mondod komolyan egy másfél éves babának?

Tedd már bele az ujjadat egy 17-19 fokos vízbe utána válaszolj magadnak.

2020. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát csak belegondoltam, hogy azért elég sokan mennek az Atlanti óceán mellé nyaralni, elég nagy, akkor arra senki nem strandol? Akkor minek van a rengeteg strand arra?


Én nem vagyok mérvadó, mert én még télen is hideg vízben fürdök kb, szóval én hiába teszem bele az ujjam.

2020. jan. 17. 16:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor ő nem fog fürdeni.
2020. jan. 17. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi szoktunk a gyerekkel az óceánban fürdeni kiskora óta. 18 fokos szokott maximum lenni, elsőre nagyon hideg, de pár pillanat után már egész kellemesnek érzed. Megpróbáljátok, aztán kiderül. Ha nagyon hidegnek érzitek, akkor maximum nem strandoltok, nem tudom hova mentek, de biztos lesz elég látnivaló, meg más program is.
2020. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Tapasztalatom szerint a gyerekeket fele annyira sem zavarja a hideg víz, mint a felnőtteket. De ha ő fázni fog, max építetek homokvarat meg sétálgattak a pici hullámokban a parton.
2020. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár az én fiam 5 éves volt, amikor fürdött az Atlanti óceánban, decemberben. Én térdig voltam benne, úgy elviselhető volt, a fiam meg simán nyakig. Meg se kottyant neki. Akkor kb 20-21 fokos volt a víz. Az óceán sosem melegszik fel annyira, mint a tengerek.
2020. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nem vitatkozok de szerintem az hideg egy babának (nem gyerekekről hanem másfél éves kisbabáról szól a kérdés) és íme egy átlagos nyári tenger és óceán hőmérséklet:

[link]

2020. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!