Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM Babylove pelenka?

DM Babylove pelenka?

Figyelt kérdés
Volt ma itt egy pelenkakiütéses kérdés, ez ihlette az enyémet. A babám 10 hónapos, születése óta a DM saját márkás pelusát használjuk. Az elmúlt egy-két hétben nagyon piros, pelenkakiütéses a feneke. Már több krémmel próbáltam kezelni (neogranormon babyt használunk alapból, arról váltottam Sudocremre, majd gyógyszertári kenőcsre), de csak nem javult. Pelust 3-4 óránként cserélek, ha kakis azonnal, vagy max. 10 percen belül. Mi a 4-es méretet használjuk, nappalra a sima pelus, estére a nadrágpelenka típusát. Most már arra gyanakszom, hogy a pelussal van gond. Váltottam a heten Liberora, azóta talán javul, már nem piros. Más is tapasztalta ezt a DM pelusnál mostanában? Tanácstalan vagyok mert eddig nagyon elégedett voltam vele és szeretnék hozzá visszatérni.:/
2020. jan. 17. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 2-3 hete kezdődött, de nápunk a Sudocrem elmulasztotta. Vagy az új zacskó pelus. Most én is elbizonytalanodtam.
2020. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A dm nadrágpelenkán változtattak, a formája és a csomagolása is új, úgyhogy simán lehet, hogy van vmi új összetevő az anyagában amit a babád bőre nem bír. Nálunk mondjuk semmi ilyen probléma nem merült fel.
2020. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a korábbi kérdést is. A lányom 4+-os pelust hord, és pár hete észleltem én is piros pöttyöket a fenekén. Rendeltem 5-öst próbaként, egy párszor ráadtam, hogy lássam mekkora, mert pont az alsó súlyhatárnál van, de a mostanit meg már kicsinek vélem, de míg van, addig elhasználjuk, mert szorítani nem szorítja, nem vág be. Neki most kicsit hígabb a széklete, mert jön két szefoga is, én arra fogtam, hogy attól lehet, de most elbizonytalanodtam. Sudocream sokat segít amúgy.
2020. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 4-es pelust hord, és kb már a 3.csomaggal használjuk, mióta változtattak rajta, de csak most lett olyan neki. Sudocremet használunk alapból, de nem segít. Ma bekentem canestennel, remélem jobb lesz reggelre.
2020. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor valtoztattak? 1honapja kb?
2020. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. Utolsó, én úgy saccolom kb egy hónapja történt változás, ha történt, igen. Akkor nálunk egyelőre marad a Libero, aztán később rá próbálok megint a Babylove-ra, hátha.
2020. jan. 18. 07:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Koszi. Nem is tudtam hogy valtoztattak mert közbe vettem pamperst:D na legkozelebb kiprobaljuk az uj dmest
2020. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!