Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem el akar utazni velem...

Férjem el akar utazni velem gyerek nélkül de én nem merek mit csináljak? 1 éves a lányom. Ti elmennetek?

Figyelt kérdés
3-4napra akarja hogy elutazzunk kettesben és anyukám lenne a lánnyal. Most hogy már kb egész nap ezt mondja már én is akarok menni de félek hogy majd hiányzok neki és sír, nem merem itt hagyni. El van amúgy anyukámmal de max 3 órát szokott vele lenni..
2020. jan. 17. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Az én férjem 7 éjszakára rángat el a 3.5 évesem mellől :D miért teszik ezt velünk?? :) viccet félre téve nyilván én is várom, de már most tiszta ideg vagyok hogy leszünk meg egymás nélkül 8 napig.

Tavaly már voltka 3 éjszakát a mamával nélkülünk, de.nekem nagyon hiányoztak. Akkor volt 2.5 éves....előtte levő nyáron pedig 2 éjszakát....és akkor is nagyon hiányoztak nekem...de a tapasztalat azt mutatja ők tökéletesen elmulatnak a mamáékkal ilyenkor....mondjuk egy évesen még elég kicsi, ha szerencséd van túl kicsi is hogy felfogja mi van. Ahhoz már elég idős hogy megértse.majd visszajöasz, de ahhoz még nem elég idős hogy kiverje a hiszzit amiért elmész :))) lehet hogy jobb is ha most mentek, mint mondjuk 8-10 hónap múlva, mikor felhúzza a nadrágot :)

2020. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Hát én nem tudnék kikapcsolni az tuti. Az nem megoldható, hogy viszitek anyukádat is, és ott vigyáz a babádra? Lehet most van benne a szep. Szorongásban is, akkor még pláne nem tudnék napokig távol lenni tőle.
2020. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Ja és másik kérdésnél láttam, tanácsoltak h készítsek zsebes naptárt - adventihez hasonlót - minden napra legyen benne egy aji így jobban nyomon tudja követni mikor jövünk haza. Egy egy éves ehhez nyilván még kicsi de talán jó játéknak véli majd
2020. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem h jo szivvel el birnek menni, de ezert manapsag en mar ciki anyukanak szamitok.... 🙄
2020. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező miért ne mennél? A férjed szeretne kettesben kicsit kikapcsolni veled, miért nem akarsz élni a lehetőséggel? Anyukád felnőtt nő, felnevelt már ugye legalább egy gyereket, ha van tesód akkor többet, meg fogja oldani, ne aggódj!

Én mennék, ki fogja bírni a gyerek is, ez nem a világ vége.

2020. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Első körben kompromisszumot kötnék. Menjetek 2 nap 1 éjszakára próbaképp h h bírjátok ti, és a kicsi.


Egyébként tudom h hihetetlen, de neked rosszabb mint a gyereknek 😊

Ö élvezni fogja h a mama egész nap szórakoztatja stb 😉

2020. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Én nem mennék.
2020. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Simán mennék, ennyi nektek is jár, anyud el fogja tudni látni a gyereket.
2020. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Én a férjemtől karácsonyra 3 éjszakás Milánoi hétvégét kaptam. Most leszünk 10 éve együtt februárban. A kislányunk pedig február 15-én lesz 1 éves.

Én is izgulok, de elmegyünk. És nyilván nehéz szívvel hagyom majd itt, de nagyon jó kezekben lesz és tényleg összesen 3 éjszaka. Mi már nagyon várjuk és természetesen bízunk benne, hogy minden rendben lesz.

Ránk fér már, szerintem a babának semmi baja nem lesz ettől :) de ez mindenkinek a saját döntése :)

2020. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

1. Hidd el, te rosszabban fogod viselni a távolságot, mint a gyerek.

2. Anyukád már felnevelt egy (vagy több) gyereket, nem értem, mitől félsz? Mi olyan történne, amit nem bírna megoldani, kezelni?

3. Te nem vágysz arra, hogy egy kicsit kiszakadj az anyaszerepből, és elmenj mondjuk úgy sétálni, hogy nem azt kell figyelni, hol a gyerek, mit csinál, mit próbál a szájába venni, nem-e fázik, nincs melege, nem kell-e pelust cserélni és még sorolhatnám?

4. Őszintén, szerinted erre emlékezni fog a gyerek majd évek múlva...?

2020. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!