Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek milyen (fejlesztő)...

1 évesnek milyen (fejlesztő) ) játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kisfiam februárban lesz 1 éves. Alapvetően mozgékony, nagyon érdeklődő baba. Sokan fogják írni, amit én is tudok, hogy legtöbbször egy üres flakon jobban érdekli bármilyen drága játéknál. Ugyan nekünk nem nagyon van drága játékunk, inkább “öröklött” és 1-2 egyszerűbb. Ezekkel játszik szívesen:

Montestorri torony (leszedi, feleakja), lego duplo (szerűség) pakolgatja őket, illetve szetszedi, összerakja. Van egy karton kockás játék, aminek a darabjait egymásra lehet rakni, nagytól a kicsiig, azt is szereti pakolgatni. Emellett szivesen jatszik nagyobb labdával és kb bármivel. Van egy formabedobónk, ott ha mutatom hova kell rakni amit epp a kezébe fog akkor addig ügyeskedik míg belerakja. És néha reklamál hogy újra szeretné.

Ezért gondolkoztam pl a “Sütifalón” mert ez annál jóval egyszerűbb (kinézetében legalábbis).

Szóval ilyen játékok kötik le. Kérlek ha van ötletek írjatok. Akár márkával, fajtával is leírva. Sokat segítene.

Egyébként a tanulóasztal mennyire jött be, akinél van?



2020. jan. 22. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom matatófalat kapott, borzasztóan élvezte. Annál fejlesztőbb nem nagyon van. Egy ügyes kezű kapuja simán összedobja, penztárcától függően sok minden kerülhet rá, illetve benne van a saját készítésű ajándék öröme is.
2020. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Ügyes kezű apuka
2020. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Matatofal, illetve az a kirako szeruseg, amikor egy fa lapra kell a fafigurakat tenni
2020. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmire gondoltam

2020. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fakirakóból millió fajta van és mind nagyon hasznos és érdekes a gyerekeknek.
2020. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Matatófal


De mozgékonyság miatt a mozgásfejlődésre mennék tá, az az agyat is fejleszti


Mászóalagút.. egyensúlyozó tölcsér

Hinta

2020. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is februárban lesz 1 éves, még én sem találtam ki hogy mit kellene venni.

Karácsonyra kapott sütifaló bödönt is, nagyon szereti, főleg amikor elkezd zenélni, de nyilván még nem rendeltetésszerűen használja, csak felül belepakol. :)

2020. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!