Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Februárban szülők vagy január...

Februárban szülők vagy január vége mikor vihetem ki először a babát? Mivel van egy 4 éves fiam max 1-2 hetet maradna itthon de utána valahogy mennie kénne oviba azse jó ha megszokja hogy itthon marad .

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hetesen simán kiviheted, hacsak nincs a hőmérséklet-7 alatt
2020. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
November végén szültem, a nagy akkor már majdnem 4 éves volt, ovizott és táncolni is járt. Nem volt 2 hetes a kicsi, amikor már egyedül kellett a mindennapokat megoldanom. Vittem magammal, és minden maradt a régi kerékvágásban. A kicsi nem szedett össze semmi betegséget emiatt, hogy korán lett közösségbe víve.
2020. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Januárban 0 fok körül, 5 naposan vittük ki 20 percre. Hamarosan 1 órára.
2020. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Csak apa félti kicsit de öt se engedik el hosszabb szabira . És amúgy is ovi sétálva 10perc szóval nem vészes szerintem.
2020. jan. 22. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
1 het utan en csinaltam az ovi/suli kört, jól feloltoztetve jókat aludt.
2020. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
3 hét után, ha nincs nagyon hideg, ködös idő. Apa/mama/tata bej tudja a nagyobbikat addig oviba vinni?
2020. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első babám januári, őt kb 1 hetes korától szoktattam a levegőhöz jól felöltöztetve, nyitott ablaknál.

Második baba február végi, március elején jöttünk haza a kórházból, másfél hetes volt amikor őt is felöltöztetve az ablakhoz vittem, 2 és fél hetes volt amikor egy nap 18 fok volt kint, akkor mentünk egy nagyobb sétára.

2020. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyém most 3 hónapos, pár naposan nagyon hidegben vittük a háziorvoshoz, nem lett baja. Azóta is szinte minden nap kimegyünk 1-2 órára, mert csak babakocsiban alszik jól. Nem fázott meg.
2020. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!