Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjátok egész na aludni a...

Hagyjátok egész na aludni a babát, ha aztán emiatt éjjel már nem álmos?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám, nincs idő érzéke, alszik amikor akar. Gyakran napközben sokat és emiatt aztán éjjel már nem álmos. Hagyom, ez van. De elgondolkodtam rajta hogy nem kéne e ha ébren van, szórakoztatni hogy ne aludjon el, hátha estére akkor álmosabbb lesz..vagy ez ekkora korban hülyeség? Mikor áll be jobban, hogy éjszaka többet alszik és kit tudok tenni ennek érdekében?
2020. jan. 22. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Megpróbálhatod ébren tartani,a figyelmét elvonni stb .

Ha pár percre is,de az is siker!

Aztán ahogy nő annál többet lesz ébren,akkor ezzel a taktikával be tudod majd állítani a napi 2 alvásra is.

Nálunk csak az esti fürdésnél volt ilyen. Minden nap szinte egyre korábban kezdett el sirni,mikor rájöttünk hogy a fürdést akarja,utánna mint akit kilőttek aludt. De naponta 5-10 perceket húztam az időt ahogy tudtam,és be tudtuk állítani az este 8 órát.

2020. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt a baj, mikor hazahoztuk a kórházból. Nappal aludt, éjszaka bulizott.

Így ébresztettem szépen 2-3 óránként nappal. Nem tartottam ébren, csak tisztába tettem, szopi és elaludt a cicin. 3 nap alatt megszokta, így napközben szépen kel 3 óránként, éjjel pedig éjfélkor és fél négykor kér enni, és alszik tovább.

2020. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!