Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiviszitek ilyen kodos...

Ti kiviszitek ilyen kodos paras idoben babat?

Figyelt kérdés

1,5 orat szoktunk setalni minden nap de a vedono azt mondta ilyen idoben ne menjunk ki mert rosszat tesz a legutaknak(amugyis koraszulott). Fel eves amugy

Ti kimentek?



2020. jan. 24. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, szinten koraszülöttek (7 hos ikrek). A tesojuknak (2 éves) nagy igenye van a kint létre, ok is jót alszanak
2020. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi voltunk délelőtt sétálni a legnagyobb ködben. Bár nem koraszülött, de szintén fél éves. Nagyon jót aludt a babakocsiban. Neki most úgy érzem, jót is tesz a párás levegő, mert kicsit taknyos, szörcsög, és kint jobban kap levegőt, itthon is párásítok neki.
2020. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy ködben ne vigyem ki, mondjuk csak másfél hónapos így én ehhez tartom magam.
2020. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
3. és ha 3 hétig minden nap köd van (ami ugye, télen gyakran előfordul), akkor addig ki se mozdultok? Se bevásárlás, se ügyintézés, ha lenne nagyobb gyerek, akkor őt se viszed oviba, iskolába addig? Ez a védőnő is okos...
2020. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha megtehettem, akkor nem mentünk ki ködben. Más, ha van nagytesó és érte kell menni az oviba, de csak úgy sétálni ködben, szmogban nem mentünk. Egyébként mínuszban is naponta kétszer mentünk sétálni.
2020. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ezt mondtam, hogy rossz anya aki kiviszi. Nálunk nincs nagyobb tesó, bevásárolni a férjem is tud és autónk is van. Másfél hónapos gyereket még oda viszem ahová akarom, nem jelenti hogy örökké óvni fogom a széltől is, de majd én eldöntöm, hogy kiviszem e sétálgatni ilyen időbe vagy sem. Amúgy sem ügyintézés volt a kérdés hanem sima séta, aminek az egyetlen célja a levegőzés. A kérdező nem okoskodásra vágyik, hanem tapasztalatokra, az enyém is egy a sok közül...neked jobb lett attól, hogy messzemenő következtetéseket vontál le két soromból?
2020. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!