Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy most ezen aggódom?

Normális, hogy most ezen aggódom?

Figyelt kérdés
Tervben van a gyermekvállás, de azért még parázok miatta. Mikor már megfogalmazódott bennem a vágy, először azon, hogy elég jól fogom-e csinálni, lesz-e elég türelmem, elég jó anya leszek-e. Szerencsére nagyon jó példa van előttem. Aztán mikor ezen átrágódtam, jött az, hogy lesz-e elég időm, hogy fogok foglalkozni baba mellett a háztartással, férjemmel, stb. Ettől már nem parázok, viszont most elkezdem azon aggódni, hogy mi lesz, ha vészhelyzetben nem tudok helyt állni, például félrenyel, és nem fogok tudni hirtelen jól cselekedni, vagy lázgörcs, stb. Annyi ilyen veszély van, és én fogok felelni érte, nekem kell életben tartani. Vagy észre fogom-e venni, ha netán nem megfelelően fejlődik, a legjobban fogom-e tudni neki nyújtani minden helyzetben Bár még mindig csak azon aggódnék, hogy el lesz-e mosogatva minden nap... Normális vagyok? Más is átment ezeken a szakaszokon? Anyukák, hogy csináljátok?
2020. jan. 24. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de ezen minden szülő átesik. Bátorságosnak kell lenni.
2020. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akikben ezek felmerülnek, azokból mind jó anyák lesznek/lettek! :)
2020. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet le készek pontozva de én ennek kb max a felén ha aggódtam. Ettől függetlenül nem mondanám, hogy nem vagy normális, hiszen mindenkiből mást hoz ki egy ekkora felelősség. Viszont mielőtt belevágsz, talán jót tenne neked, ha kicsit több önbizalmat gyűjtenél e téren. Esetleg van kisbabás ismerősöd? Én és a férjem is sokat babáztunk az unoka öcsikkel/hugikkal így már nem féltünk attól, hogy mit fogunk kezdeni egy babával. Így is van min aggódni meg megtanulnial, de láttam mások pelenkázni sem tudnak vagy nem merik felöltöztetni az újszülöttet, nekünk ég mind csuklóból ment
2020. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!