Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyi időre viszitek ki a...

Ti mennyi időre viszitek ki a levegőre a babát?

Figyelt kérdés
Mindennap kiviszitek? Mennyi időt tölt el a baba a levegőn?
2020. jan. 26. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az az időtől is függ, meg hogy mekkora a baba. Nekem igazából nincs gyerekem, de az öcsémet van, hogy én viszem ki hétvégén sétálni, ő most 3 és fél éves. Délelőtt és délután szoktuk vinni, kb. 1-1,5 órára, ha pl. nyár van, akkor többre is, szépen eljátszik.
2020. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs erős szél vagy eső, a lányom kint alszik 2-3 órákat ebéd után. Ezen kívül sétálunk szinte minden nap 1-3 órát, attól függ, hogy jön ki a lépés. 8 hónapos. Születése óta sokat viszem ki.
2020. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minimum fél órát kint vagyunk, de ha többet alszik, nem keltem fel, addig vagyunk kint, amíg alszik. Így van, hogy 1-2 órát is. De többnyire 30-40 perc után felébred.

Ritka kivétellel minden nap megyünk

6 hónapos

2020. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos kislányom van minden nap megyünk kivéve ha köd van (mostanában sajnos ez jellemző pár napja) vagy eső vagy nagyon erős szél. Mi 40-50 percet sétálunk de ha alszik akkor maradunk még a kertbe amíg fel nem ébred.
2020. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegnapelött és tegnap is kint aludt a teraszon 1,5 órát.Ma nagyon ködös nyálkás idö volt nálunk igy csak fél órát voltunk kint.De igen minden nap megyünk ha az idöjárás engedi.
2020. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!