Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit adtok a félévesetekre...

Ti mit adtok a félévesetekre 0-5 fok körül?

Figyelt kérdés
Ez így megfelel? Hosszú ujjú body, vastag pulcsi, harisnya, pamut nadrág, zokni, gyapjú kezeslábas (overálként használva), kámzsa (skandináv sapka, nyakat, vállat is fedi), kesztyű.

2020. jan. 26. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azb5 hónaposom ebben van kint: body nadrággal, sapka, sál bundazsák. Ha jól értem te még 1 réteget adsz rá. Arra kell figyelni, hogy ne izzadjon, de tartsa a meleget. Nézd meg séta után, hogy nem izzadt-e.
2020. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rövid body, vastagabb náci, pulcsi, overált, sapka.

De nézd meg séta után. Ha nem hidegek a végtagjai, nincs beizzadva sem, akkor ok

2020. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Ez rengeteg. Simán a benti ruhára (body+nadrág VAGY harisnya) megy az overál és a sapi, bőven elég.
2020. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Pedig pont hogy nem akarom hogy én is olyan legyek, aki húsz fokban öt réteg ruhában hordozza a gyereket. De ezekszerint még van hova fejlődni.
2020. jan. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!