Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eleg igy feloltoztetni 3...

Eleg igy feloltoztetni 3 honapos babamat kinti setara?

Figyelt kérdés
Otthoni ruhara (ami hosszu ujju body, nadraf, zokni) megy kotott pulcsi es arra az overall plusz sapka. Vastag pleddel van bebugyolalva a babakocsiban plusz a mozesre rarakom ezt a “takaro” szeruseget ami a babakocsihoz van. Olvasom itt, hogy sok anyu mennyi reteget ad meg pluszban a babara (harisnya, ket zokni, overall fole bundazsak stb)
2020. jan. 27. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adtam ettől többet. Szerintem elég.
2020. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jól öltözteted. Nekem ugyan 9-10 hónapos korában volt az első tél (márciusi), hosszú body nadrág zokni, mínuszos napokon vékony pulcsi, overál sapka. Nálunk ugyan be volt kötve a babakocsiba a bundazsák,de inkább csak azért, hogy alulról melegítse,csak szélben cipzároztam be, takarót sem használtam.

Most második tél, ugye most már sokszor kiszáll a kocsiból és gyalogol/játszótér, hosszú body, nadrág, zokni, cipzáros pulcsi, overál csizma sapka. Kesztyűt nem visel el, sálat még sosem raktam a nyakába. Lassan két éves és sosem volt még beteg. Bundazsák most nincs, néha betakarom egy vékony takaróval, de sokszor kitakarja magát, őszerinte melege van. Lábzsákot sem használtunk, a mózes "fedelét " is csak pár alkalommal, mikor nagyon szeles idő volt.

2020. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesek a fiaim, most voltunk kint sétálni. Én pulcsit nem adtam rájuk, azon kívül ugyan azt adtam, amit Te. Jó melegek voltak mikor kivettem őket, kétlem, hogy fáztak volna.
2020. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is sok, amit ráadsz, nem kell rá plusz. Nekünk nem volt bundazsák, ilyenek. A téli overál eleve meleg nagyon, talán egy kis takarót rátettünk, de belegondolva az is felesleges. Én legalábbis nem fázok nagykabátban, pedig annak nincsen lábrésze.
2020. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is így öltöztetem.Ha vékony a nadrágja,akkor adok alá harisnyát.Vastag pulcsi,overál,sapka és egy vastag takaró.
2020. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is sok, a pulcsi felesleges. Benti ruha+overál+sapi. 4 téli lányom van, egyikük sem volt beteg őszig.
2020. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pulcsit azert adok ra mert azt en is veszek 0 fokban 😀 ha 8 fok korul van akkor azt mar nem adom ra. Szerintetek a pluss overallt hany fokban lehet elovenni? Olyan rossz, hogy egyszer hideg egyszer meleg van :/
2020. jan. 27. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!