Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok, mert...

Rossz anya vagyok, mert ideges vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos babám, soha nem voltam ennyire feszült és ideges,pl. amikor rajtam ugrál, vagy rúgdos teljesen kiborulok. Más anya ezt hogy bírja? Vagy csak az enyém ilyen? Állandóan izeg-mozog, a kiságyában nem alszik el, melletten alszik este, én meg semmit mert éjszaka is rúgdos ahogy alszik.

Az apa elmenekült a felelősség elől még szülés előtt, mindent egyedül vezényelek le. Már úgy érzem megőrülök néha. Nemtudom mit tehetnék, hogy ne legyek ilyen feszült :(


2020. jan. 27. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
De miért nem a helyén alszik? Miért hagyod hogy a fejedre nőjön persze h. ideges vagy
2020. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget! Nagyszülő, rokon, barát, fizetett segítség. Máshogy ez nem fog menni. A fiammal én sem tudok aludni, mert állandóan cicit keres. De a mi ágyunkba alszik el, és utána áttesszük a saját helyére. Ez nem opció nálad?
2020. jan. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz anya, de valóban kérj segítséget. Rokon, fizetett segítség, vagy családsegítő. Kicsit mozdulj ki baba nélkül, illetve aludd ki magad.
2020. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy rossz anya. Az egyedülálló anyáknak szerintem sokkal nehezebb. En is egyedül nevelem. Van hogy neha kiborulok es tiszta idegbaj leszek vagy ram jon a sirogorcs. Teljesen normalis. Mondjuk en egyaltalan nem is mozdulok ki otthonrol. Ha kimozdulok akkor is csak boltba es a gyerek is jon velem. 0-24be velem van. Szoval érthető. Mindennel jobban szeretem de igen is van hogy néha felbosszant. Ez nem szegyen. Aki azt mondja konnyu az anyasag es semmi gondja nincs az hazudik :

) mozdulj ki kicsit vagy passzold le par orara rokonokhoz. Kitartás

2020. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is néha pattan az agyam, 8 hós a legkisebb, epp szepa szorong, es reggel 7tol este 8ig nyafog, sir, üvölt, mert ha mar 20 centire el jövök tőle, mar messze vagyok, o konkrétan rajtam csüngene egész nap.

Nekem ami segít, hogy haza ér a ferjem es a kezébe nyomom, es nyugiban elkezdek főzni, takarítani.

Te is mindenképp kérj segítséget, kell egy kis kikapcs néha :))

2020. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy rossz anya! Szuper anya vagy, hogy vállalta a gyerkőcöt, az apjával ellentétben! Az enyém sem alszik el a kiságyban, én is a nagy ágyban aztán, ha elaludt átteszem. Kérj valakitől segítséget, csináld azt amit szeretnél, abban a néhány órában még vigyáznak rá! Töltődj fel egy kicsit, megérdemled! A gyerek is átveheti a feszültséget, idegességet, gyorsan megérzik!
2020. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Menj mar a francba idi**a 7es! .Nincs jobb idotoltesed? Mint hogy hulyesegeket írjál? Igenis jo anya! Ha nem tudod milyem egyedul nevelni egy kis gyereket akkor probald ki majd rajossz!!! Addiig ne jarjon a szad!
2020. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is gondolj ilyenre, hogy rossz anya vagy. Nagyon nehéz dolgod van, minden teher egyedül rád nehezedik. Tényleg nagyon jót tenne, ha néha tudnád kire bízni.
2020. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok egyedülálló anya, ennekellenére ugyanezt érzem. Na mondjuk az én párom se sokat van jelen, mivel nagyon sokat dolgozik. Tiszta ideg leszek az esti szenvedésétől... Az én fiam sem alszik kiságyban.

Esetleg szedj magnéziumot az jót tehet, illetve érdemes lehet megnézetni a TSH-t. Nekem pl baromi magas jelenleg és tipikus tünete az ingerlékenység, de az alacsony TSH-nak is tünete.

2020. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!