Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Rotarix beadása és más...

A Rotarix beadása és más oltások közótt mennyi idő kelle elteljen?

Figyelt kérdés
Kislányom Február 5-én lesz 5 hónapos...ma kapa a 4 hónapos védőoltást...megkérdeztem a háziorvosunkat,hogy a Rotavírus elleni oltást mikor kaphatja,es azt mondta ,hogy ma lehetett volna ezzel együtt,de így csak 4 hét múlva tudjuk beadni,mivel ma még nem volt meg...de 4 hét múlva már túl késő lesz! Kerestem,de sehol nem találtam arra vonatkozóan semmit,hogy 4 hét kell elteljen a Rotarix és más oltások között...tanácstalan vagyok! Azt mondta a doktornő,hogy elég ha beadjuk az első adagot,mert az is védi..Ez tényleg így van? Kérlek segítsetek ha tudtok....Köszönöm előre is!

2020. jan. 27. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kéthónapos oltással együtt kapta.
2020. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam,hogy korhatáros a védőoltás...azt szeretném tudni ,hogy mondjuk holnap megkaphatná -e az első adagot,úgy hogy ma volt a 4 hónapos oltáson?
2020. jan. 27. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hónapnak kell elteljen ket oltás közt
2020. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2020. jan. 27. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor az miért lett volna rendben,ha egyszerre kap 2 oltást?
2020. jan. 27. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvass azért utána,mert ha mindjárt 5 hónapos a babád akkor a második oltás már igencsak a fél éves határán van és állítólag minél közelebb van annál nagyobb a belosszecsuszas esélye,mint mellékhatás.Nem tudom mennyiből mennyi az arány.Netes betegtájékoztatoban olvastam.
2020. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat...1 az 50000hez ennek az esélye..Ezek után azt hiszem már nem fogom tudni beadni neki...nagyon bánt,mert a legjobbat akarom neki :(
2020. jan. 27. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
En meg ugy tudtam h legkesobb a 8.hetig meg kell kaonia az elsot,hogy hasson,de rosszul emlekszem lehet,meg kell nezni.
2020. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!