Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosóporral, öblítővel...

Milyen mosóporral, öblítővel mossam a baba ruháit?

Figyelt kérdés
Első gyerek. Milyen mosóport és öblítőt vegyek? És fürdetőt, sampont? Babaolaj kell?

2020. jan. 27. 23:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mikortól moshatom a mi mosóporunkkal a ruháit?
2020. jan. 27. 23:42
 2/15 anonim ***** válasza:
DM-ben lehet kapni babaknak mosoport gondolom van öblítőjük is.
2020. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Én most fogom el kezdeni mosni a kis ruhácskáit. Én a Chicco mososzert és a Chicco öblítőt vettem egyenlőre.

Meg vettem a dmben a saját márkás fertőtlenítős öblítőt arra is rá volt írva hogy jó baba ruciknak. Egyébként majd a Lidl saját márkás baby ultra sensitive mososzer és öblítőt szeretném használni, árban nagyon jól hangzik csak mikor mentem venni épp el volt fogyva.

Én úgy tudom az elején azért babáknak való kell vagy valami sensitive de utána pár hónap múlva ha nincs semmi ekcéma, meg érzékenység ilyesmi akkor fokozatosan lehet a ti mososzeretekkel de az öblítő akkor is jobb ha sensitive.


A fürdető, sampon stb az első hetekre a doki fogja felirni receptre.

2020. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 28. 01:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Ariel baby mosószer,chicco öblítő. 2 éves korában fogok váltani. Először mosószert majd ha nem látók problémát akkor öblítőt. Eleinte gyógyszertári fürdetőt használtam (az tartalmaz testápolót is) majd pár hónap múlva áttértem a Gabi édes álom fürdetőre. Nemrég váltottam ( most másfél éves) mert nagyon száraz volt a bőre,Mixa olajos fürdetőre. Sampon pár hétig a gyógyszertári fürdető volt( arra is jó) majd Babé koszmó elleni samponra váltottunk.Drága de nagyon sokáig elég és tényleg jó. Mostanában Rossmann saját márkás sampont használunk.
2020. jan. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off! Én ugyan azzal mostam mint a miénket. Semmi baja nem lett tőle. Kicsit túltolják ezt a baba bizniszt, de ha téged megnyugtat vegyél neki baba mosóport. :) Fürdető meg krémet a gyerekorvos ír majd fel.
2020. jan. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Fürdető igazából nem is kell, Nyugat-Európában nem is ajánlják az első hónapokban, sima vízzel fürdetnek. Ez a fürdetőkrém egy nagyon régi "hagyomány" itthon.
2020. jan. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sima ariel mosógélt használok, a lenor babáknak való öblítőjével. Fürdetőt, olajat, és popsikrémet eleinte azt használtam, amit a gyerekorvos felírt, amíg el nem fogyott. Aztán váltottam penaten termékekre, amit nem tudom, hogy itthon lehet e kapni, egyik barátom szokott hozni Németországból.

Egyébként a védőnő azt mondja, hogy ne váltogassuk ezeket a dolgokat, mert kiüti a babát stb, de van, hogy sudocremet használok, popsitörlőbe is vagy penaten, vagy dm-es. Nem volt semmi baja tőle, hogy nem ugyanazt használtuk mindig.

2020. jan. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Én mosódióval mosom a ruháit.

Kiütéses volt a bőre és sokáig nem tudtuk mi az oka.

Rengeteg krém után gondoltam váltok,és rögtön javult.

2020. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én korábban a mi ruháinkat is a Persil sensitivvel mostam Coccolino öblítővel. Miután megszültem a baba ruháit is ugyanevvel a mosóporral mosom, annyi különbséggel, hogy az öblítőt lecseréltük ugyanezen márka sensitivjére.
2020. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!