Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy évesetek hogy fejezi ki a...

Egy évesetek hogy fejezi ki a dühét, idegességét, izgatottságát? Normális ahogy az én gyermekem reagál?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdte, hogy ha valamit nem lehet akkor nyávogni, sírni kezd, vagz csapkodni, vergődni, kicsit hisztire emlékeztető módon. Ha ideges lesz akkor pedig szétnyitja az ujjait és visit vagy morog, miközben megfeszül. Előfordul az is hogy dühében nagyon gyorsan mászni kezd, tiszta idegesen.

Ha pedig örül akkor néha csapkod a kezeivel (repkedés szerűen, de nem sokszor és nem is gyorsan). Mostanaban megfazas miatt jopárszor ki kellett szivni az orrát. Fél is a porszivotol meg nem is. Érdekli is nagyon. De ma mikor siman csak porszivoztam teljesen bezsongott és csinalta ezt a kezmozgast meg kozben maszkalt es ilyen kantalas szeru hangokkal fejezte ki az izgatottságát.


Ezek a dolgok normálisnak mondhatoak még ennyi időseb? Amugy minden masban jol fejlodik, csinalja amit kell)



2020. jan. 30. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém is hasonlóan viselkedik.
2020. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom 15 hónapos. Hasonlóan reagál, ha hisztizik, akkor toporzékol, néha csapkodni is szokott. Ha örül és éppen ül, akkor forgatja a lábfejét. Ha nem ül, akkor ő is szokta lóbálni a kezeit. Szerintem nincs baj a kicsiddel.
2020. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez megnyugtató! :)
2020. jan. 30. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is 14 hónaposan ilyeneket csinál. Nem hiszem hogy ez gond. Nekik még nincs túl sok kifejezési eszközük.
2020. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia kedves kerdezo, nem tudom itt vagy e meg, de egy egy resznel a kisfiamra ismertem, en is aggodom neha, szeretnem megkerdezni, hogy utana mi hogy alakult veletek? Remelem jol vagytok, koszonom, ha irsz
2023. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!