Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hal ízű Milupa tápszer?

Hal ízű Milupa tápszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szoptatok de szerettem volna kimozdulni egy kicsit 11 hónapos pirinyóm mellől férjemmel.Úgy gondoltuk hogy ne legyen para így vettünk egy doboz tápszert Milupa nem HA-s (nem nem fejek minden tiszteletem a fejő nőké de elég volt a belövellés alatt használni gyűlöltem egyből el is postáztam amint alkalmam nyílt rá a Húgomnak csupa jóindulatból 😂) pár napig gyakorolgattuk a cumis üveget,itatópoharat,poharat de egyszerűen nem akarta meginni,a vizet simán megissza a felsoroltakból.Aztán tettem egy próbát megkóstoltam...szörnyű halas,vasas utóízű volt a tápszer.Lehet hogy nem volt jó?Vagy ennek ilyen az íze?Sajnos a romantikus vacsi elmaradt mert igény szerint cicizik és bújnak a fogacskák is így nem hajlandó pár falatnál többet enni.

Remélem 3 éves kor előtt még összejöhet egy kis csapatépítő tréning 😊 (na nem a családot építgetnénk hanem a kapcsolatunkat)

Ha van más tápi ami szóba jöhetne aminek tapasztalat alapján jó íze van vagy ízesített kérlek ajánljatok valamit a védőnőnk és a dokink teljesen elutasítja a tápszert főleg ha szoptat az ember lánya így ők ebben nem adnak semmilyen tanácsot.A neten hiába keresgélek csak a reklámokat látom hogy milyen jó milyen szép de ténylegesen nem nagyon van pl. az ízéről vélemény.



#tápszer #ízesitett tápszer
2020. jan. 31. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi idősen már az enyém tejet kapott lefekvéshez meg tejpépet meg ilyeneket. Van banános ízű tápszer amúgy annak nem lesz hal íze.
2020. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Al110-nek nagyon finom tejes íze van, bár ezt nem mindenhol lehet kapni
2020. jan. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
A hipoallergén tápszerek rossz ízűek. De a simák finomak. Én sima dm-es 2-es tápszert használnék ilyen helyzetben, vagy ha aggódtok a tej miatt, akkor sinlacot/sinemilt, azokat is lehet ihatóan hígra készíteni, nekem mindhárom gyerekem azt itta, ha kiegészítés kellett (amúgy mind szoptatott babák voltak).
2020. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nem az íze miatt nem itta meg... Neked meg nem kell hogy tetszen az íze.

Az Al110-nek egyébként nagyon finom tejes íze van, de ezt nem lehet mindenhol kapni.

2020. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A hipoallergén tápszerek rossz ízűek. De a simák finomak. Én sima dm-es 2-es tápszert használnék ilyen helyzetben, vagy ha aggódtok a tej miatt, akkor sinlacot/sinemilt, azokat is lehet ihatóan hígra készíteni, nekem mindhárom gyerekem azt itta, ha kiegészítés kellett (amúgy mind szoptatott babák voltak).
2020. jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Reni 28 ***** válasza:
73%
Humana baby fit
2020. jan. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Milupa vanilia ízű tejital, 12 hótól, ez is tápszer és finom.
2020. jan. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Humana baby fit nagyon jo es jo arban is van. De van még a milumil vanilias tejital 1eves kortol meg milupa vanilias ezek jok nagyon. A HA-s tapszerek borzalmasak, mindegyik keseru. En nemtudom a babak hogy tudjak megenni:( azt csak akkor tanacsos adni ha a csaladban elofordultak allergiak.
2020. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
8as vagyok. Egyebkent mas izesitett tapszer nem nagyon van azthiszem. Ezeket probald ki, a humanat gyogyszertarba lehet kapni recept nelkul 1300, receptel 650, a milumilt meg milupa vaniliast drogeriakba lehet meg gondolom ugyanugy gyogyszertarakba is azthiszem azok 2600 korul mozognak. Van még egy tapszer azt is sokan szeretik a nestle lactogen harmony, drogeriakba 2699 receptel 950,igaz az nem izesitett de nem keseru mint amit vettel. Az olyan semleges natur :)
2020. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot 😊 a tejpépeket nem eszi pedig azok tényleg ízesítettek (banános,éjszakai kekszes van itthon) és finomak nagyobb gyerkőceim véleménye szerint is.De olyan szinten utasítja el hogy a fejét rázza nemtetszése jeléül.A vaníliás tejitalért már elment a férjem, remélem bejön az íze a kis válogatósnak.
2020. jan. 31. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!