Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy 2,5véves kisgyerek?

Milyen egy 2,5véves kisgyerek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert kb annyi lesz a lányom mire szeretnénk,hogy a kistesó megszülessen. Szóval mit tud egyedül megcsinálni? Mit tanitsak meg neki addigra? Ha elmagyarázom h kistesó lesz megérti? Fura kérdés tudom,csak most a lányom 15 hós, nem tudom mennyit fejlődnek ennyi idö alatt. Mennyire nehéz ekkora vagy kisebb korkülönbséggel babázni?

2020. febr. 1. 05:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet tudni, mondjuk megérteni az enyém is megérti, de nagy különbségek vannak, az én lányomat nem mondanám éppen önállónak. Az ételt azt már megeszi egyedül. Ami nagy különbség 15 hónaposhoz képest, hogy sokkal értelmesebb, nyugisabb, nem csinál hülyeségeket, nem vesz semmit a szájába.
2020. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Mindig nehéz, csak mindig máshogy nehéz. Neked a dackorszak miatt lesz az.
2020. febr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!