Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párkapcsolati stressz kisbaba...

Párkapcsolati stressz kisbaba érkezését követően?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a semmin veszekszünk, valószínűleg a kimerültség miatt. A fiunk két hónapos, most kezdett el az alváshiány már olyan mértékét ölteni, hogy rányomja az ember hangulatára sokszor a bélyegét. Nálatok is volt ilyesmi stressz és mivel lehetetlen javítani? Azon kívül hogy ne csináljuk :D
2020. febr. 1. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Az anyuka fejjen le tejet, és egy-egy éjszakára bízza az apára a kisbabát. Ha így is felébredne a gyereksírásra, menjen egy rokonhoz, barátnőhöz kialudni magát.

Más napokon az apa kapjon alvós szabadságot, ha otthon ez nem lehetséges, akkor valaki rokonnál. Neki a barátnőt nem ajánlanám.

2020. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem jol erzed. Egyszeruen rossz embernek szultel gyereket.
2020. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Az elso kettovel ne foglalkozz. A nem alvas nagyon nehez. Napkoznben probalj pihenni. Igenis konnyebb hulyesegeken osszezordulni faradtan. Elsonek uzenem, h egy anyatejes baba neked nem fog a cumisuvegre megnyugodni, es hulyeseg is azt adni neki. Kerdezo. Nehez honapok kovetkeznek, beszelgess a ferjeddel arrol, h kimerult vagy. Nappal kerj segitseget nagyszuloktol ha tudsz.
2020. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ennél jobb embernek nem is szülhettem volna. Szerintem összetennéd a két kezed ha ennyire házias és gondoskodó férjed lenne mint nekem :D

Ettől még fárasztó ez a szülősdi

2020. febr. 1. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Az egyetlen megoldás pedig az, hogy ne csináljátok. 4 5 év alatti lányunk van, tudnék mesélni... 🤣 De csak az segít, ha elszámolsz 10-ig, mielőtt kinyitod a szádat.
2020. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem volt ilyen, mindkettőnknek nehéz volt és megértettük egymás baját
2020. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3hónapban azon is képesek voltunk összeveszni, hogy halkabban menjen mert pár óra hasfájós sírás után alszik a gyerek. De ez mind a kimerültség miatt volt. Szerintem te is ő is tudja, hogy ez a feszültség nem egymásnak szól. Egyszerűen ezt a kezdeti időszakot el kell fogadni, hogy baromi nehéz és mantrázni, hogy eltelik.
2020. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

2 gyerekünk van. A srmmin sosem szoktunk veszekedni, szóval lehet abban valami, hogy nem jó embernek szültél.

Legyen az, h hetkozben te kelsz fel a gyerekhez, hétvégén meg ő. És ő foglalkozik vele többet hétvégén, ha hazajön hétközben, átveszi a babát, hogy rápihenj az éjszakára. Ennyi.

2020. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki máshogy reagál az alváshiányra és az új élethelyzetre.Az nem minősíti a kapcsolatot kapásból, hogy most épp morgások és kisebb feszültségek vannak.Meg kell beszélni, de belerázódtok.
2020. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aki képes egy nemrég szült anyuka kérdésére oda böfögni, hogy nem jó embernek szültél, csak mert feszültek vagyunk, az ebben élvezetét leli? Nekünk nicns semmi családi segítségünk, a férjem sokat dolgozik, igenis nehéz ez a jelenlegi helyzet de változtatni szeretnénk rajta, többek között ezért is tettem fel a kérdést. tapasztalatokat vártam nem értek ítéletet a házasságom felett, egy nyamvadt kérdés alapján. Az, aki soha de soha nem szólalkozik össze a párjával, az eleve vagy hazudik, vagy annyira konfliktus kerülő, hogy szintén nem követendő példa számomra. A többieknek mind köszönöm a válaszát
2020. febr. 1. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!