Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párkapcsolati stressz kisbaba...

Párkapcsolati stressz kisbaba érkezését követően?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a semmin veszekszünk, valószínűleg a kimerültség miatt. A fiunk két hónapos, most kezdett el az alváshiány már olyan mértékét ölteni, hogy rányomja az ember hangulatára sokszor a bélyegét. Nálatok is volt ilyesmi stressz és mivel lehetetlen javítani? Azon kívül hogy ne csináljuk :D
2020. febr. 1. 11:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

"Egy anyatejes baba nem fog a cumisüvegre megnyugodni"

Nem egyformák a kisbabák. Mindhárom gyerekemet szoptattam, nem is csak pár hónapig, és mindhárom elfogadta cumisüvegből is a tejet. Sőt, a harmadikat már a szülészeten tápszerrel etettem egy napig, (üvegből), mert felmerült, hgy a tejemben van valami, amitől nem múlik a baba sárgasága. 24 órát cumizott (én bőgtem), és mikor letelt a tesztidőszak, vígan szopott tovább.

A testvérem egyetemre járt a pár hónapos kisfia mellől. Reggel megszoptatta a babát, délelőtt a dédmama etette lefejt tejjel. Délben hazamment a tesóm szoptatni, és ha délután is mennie kellett, megint üvegből evett a kicsi. Szerencséjük volt, náluk se lett ebből semmi probléma. (Nem is tudták, hogy lehetne, 35 éve nem forgott még közszájon a "cumizavar".)

Szóval ha van más megoldás, csináld azt, de ha nincs, az idegösszeomlás előtt talán érdemes tenni egy próbát a pihenőnappal is.

2020. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Aludj amikor a baba alszik

Egyél amikor a baba eszik

Takaríts amikor a baba takarít 😅



Viccet felretéve tényleg akkor aludj amikor csak tudsz napközben. Nekem 6 hetes a babám és van egy 3,5 éves fiam, akit viszek és ebéd után hozok az ovibol. Ha délelőtt alszik a kisasszony akkor én is alszom, ha nem, akkor ha úgy jön ki hogy délután mindketten alszanak akkor akkor... Vannak napok amikor nem úgy jön ki, hát akkor túl kell élni a napot...

Este kb éjfél-1 óra mire ágyba kerülök 3-4 körül kel a lányom és kb 2 óra kell neki mire végre eljut a melyalvásba. Szóval 5-6 mire ujra ágyba kerülök, fél 8kor pedig kelek az ovi miatt, és keltem a picit is...


Kitartás jobb lesz hidd el csak kell egy kis idő még.

2020. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!