Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok nyaralni 8 hónapos...

Voltatok nyaralni 8 hónapos babával?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Az első pont 8 hónapos volt amikor először nyaraltunk, a második 6, a kicsik 7. 😊 Utazóágy, babakocsi és a mellem kellett nekik, semmi probléma nem volt.
2020. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Voltunk szállodában is és a Balatonon saját nyaralóban.

Nagyon jó volt mind a kettő! A hotelba szinte semmit nem kellett vinnünk, olyan helyet választottam, ami bababarát. A balatoni nyaralóba nyilván több cucc kellett, például utazóágy. De mind a kettő nagyon szuper élmény volt. 8 és 9 hónapos korában voltunk.

2020. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen a Balatonon, jó volt.
2020. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 aHermann ***** válasza:
94%

Szia!


A legnagyobb gyerkőc 7 hónapos volt, mikor először voltunk vele nyaralni. Semmi gond nem volt. Bababarát helyet kerestem, vittem üveges bébiételt, mert akkora már napi 2x pépeset evett.


A második gyereknél 9 hónaposan mentünk nyaralni, vele se volt gond.


A 3. gyerek 5 hónapos volt mikor először elutaztunk.


Mindig bababarát helyeket kerestem, és az aktuális kicsi jól elvolt az új környezet felfedezésével. A változások miatt jól aludtak is napközben és éjszaka.


Amikor a legkisebb 10 hónapos lett, akkor voltunk először külföldön több napra, ott se volt gond.

2020. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
A nagy 3 hós, a kicsi 6 hos volt mikor nyaralni mentunk elsőre.
2020. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

9 honapos volt a legkisebb tavaly nyaron, amikor nyaraltunj es voltunk kulfoldon is es belfoldon is. Egyikkel se volt semmi gond, az utazast is jol birta, amugy meg tartottam kb a napirendet.

Mondjuk amugy is sokat jovunk-megyunk, szoval azt megszokta alapban, hogy alvasiok kozott nem fletetlen vagyunk otthon, igy a nyaralas is ilyen volt. Strandoltunk is (tengerpart) vele ugyanugy, nyilvan vettem jo fajta naptejet es uv szuros ruhat neki, vittunk napernyot, felsatrat, ha nem a vizben voltunk, akkor az alatt. De teljesen jol elvolt, semmi gond nem voot a gyerekkel. A deli nagy alvasidore hazamentunk, akkor aludt egy jot, ebedelt rendesen es ismet utrakeltunk estig.

Mi aprtmanba szeretunk jarni, mert 3 gyerek van es igy nekem egyszerubb a lakason belul pl reggeliztetni oket, ahogy epp felebrednek, de nyilvan szallodaban is mukodik a dolog.

2020. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Épp tavaly voltunk így a Balcsin, a nagy 4 éves volt, a kicsi 7 hónapos. Nagyon élvezte, nem volt semmi gond vele, jól éreztük magunkat.
2020. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem, de még a 6,5 évessel sem (jópár évig nem is tervezzük)
2020. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6 honapos volt a nagy mikor elsore mentunk nyaralni kempingbe satorral. Biciklis nyaralas volt fix helyen csillagturakkal.

A masodik gyerek 9 majdnem 10 honapos volt az elso nyaralasnal (oszi gyerek) szinten kemping es satrazas.

Mondjuk azota is igy nyaralunk csak mar autoval mert 3 gyerek van. Most myaron Adriai kemping lesz lakokocsival. Elore varom mar !

2020. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A nagy 4 hónapos volt az első nyaralason, a kicsik két honaposak.


Mondjuk pont voltunk, mikor 8 honaposak voltak akkor is

2020. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!