Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben (16 fok van)...

Ilyen időben (16 fok van) miben viszitek ki a babátokat? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Az alapszabály az hogy mindig egy réteggel többet kell ráadni, mint amennyit mi felhúzunk
2020. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Benti ruha (hosszú ujjú body, nadrág, zokni) + plüssmellény, sapka, cipő. Az 1, a 2, a 4 és az 5 évesen is.
2020. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 évesemen ma hosszú ujjú body, leggings, vastag zokni, meleg pulcsi és kantáros farmer van. Plusz sapka és cipő persze.
2020. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Melyik megyében van most 16 fok? :) Szabolcsban 10 fok van :(
2020. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pest megye, 15 fok van. 😕
2020. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
2 évesemen délelőtt a sétához bélelt nadrág, trikó, hosszú ujjú póló, pufi kabát, sapka, cipő volt. Nekem ennyiben melegem volt, pedig én fázós vagyok, ô is félúton próbálkozott a sapkalevétellel, pedig még akkor nem volt 16 fok, mint most. JNSZ megye.
2020. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4

Komárom-Esztergomban 17 fok árnyékban



Délelőtt kivittem sima body vékonyharisnya nadrág, vékony télikabát vékonysapi gumizma.

Sapkát levette huzogatta a kabátot

Amikor 14 lett árnyékban akkor kapott egy nem termo, de vastag pulcsit.. napon sapi nélkül ( itt szél sincs, és van sok haja)


1,5 éves..


Aludni átmeneti overál van rajta babakocsiban simán harisnya vékonybodyn

2020. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk 16fok volt, Baranya megye. Fiamat vastagabb nadrágban, bodyban, pulcsiban+vékonyabb kötött sapiban, sálban, vékonyan bélelt kabátban, vastag zokni+bokacipőben vittem ki délelőtt.
2020. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Fejér megye, jelenleg 16 fok.

Reggel mikor férjemmel kimentek sétálni még 2 fok volt, mire hazaértek 11... így délelőtt még hosszú body, leggings, zokni, téli overál, csizma, téli sapka.

Most a 16 fokban hosszú body, cipzáros pulcsi, kismellény, leggings, szabadidőnadrág (játszóra mentek), zokni, cipő, vékony tavaszi sapka.

Nemsokára 2 éves.

2020. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16 fok? Sporcipo, sima nadrag, polo, pulcsi, NEM vastag-pufi-téli kabat, hanem tavaszi, őszi... Vekony sapka.


Ha meg babakocsis, akkor egy takaró még.

2020. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!