Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le az éjszakai...

Hogy szoktassam le az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
Szerintem és a doktornő szerint sem kellene már éjszaka ennie 17 hónaposan... Este fél 10-10kor megissza a kb 150ml tejet és hajnali 4 körül ébred enni. Ha kevesebbet iszik este akkor 2-3 körül ébred enni. Próbáltam vizet, teát adni de elutasítja és mutat a tejes üvegre. Nem hajlandó vissza aludni am íg nem kap ha sokat próbálkozom mással még utána sem hajlandó vissza aludni. Egy időben leszokott már de most újra vissza. Mit tegyek?
2020. febr. 2. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Én tettem be mellé cumisüveget, hadd szolgálja ki magát.
2020. febr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene enni 17 hónaposan, meg 19 hónaposan sem, kislányunk mégsem így gondolta. Aztán 20 hónaposan egyre többször nem kért enni éjszaka és pár hét alatt szépen el is hagyta teljesen magától. Most 22 hónapos, azóta sem evett éjjel. Nálunk az orvos nem mondta, hogy gond, sőt. Ne erőltessétek, le fog szépen szokni. Ha éhes, akkor éhes, adjatok neki és lehet visszaaludni. Igyekezzetek nappal figyelni arra mit és mennyit eszik, biztos laktató és elég legyen.
2020. febr. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen már az anyatej sem volt elég neki


Fürdés előtt eszik szilárdat..

Itató bemegy vízzel a kiságyba

Egyszer iszik éjjel..

/ sajnos most nem alszik jól.. de ez más kérdés/



Szerintem este rendeset is egyen..

8 kor fürdik nálunk, közvetlen előtte eszik rendeset is.. azt öblíti le ;)

2020. febr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez teljesen normális.
2020. febr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne adj neki es annyi. Par ejszaka nehez lesz, de aztan leszokik. Csak kitartas kell hozza a reszedrol.
2020. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj laktatóbbat adni neki, ne tejet... Vagy több tejet. Ha így is felkel enni, akkor türelem.
2020. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem kéne ennie? Éhes. Adj neki, nem fog örökké tartani. És ha majd pisilnie kell éjszaka felkelni akkor is mondod neki hogy tartsa vissza?
2020. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se kéne semmit tenned. Nemtudsz. Ha enni akar egyen legalabb hizni fog rendesen :D majd kinovi hidd el
2020. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt. Én is azt hittem, hogy ez gond, de hidd el nem az. Kinőtte. Napközben nem ért rá enni, mert annyi dolga volt ;) Ha éhes én adnék neki. Így utólag annyi mindenen nem problémáznék már, amin tettem. Mert tényleg nagyon sok mindenre piszkosul igaz, hogy:"kinövi".
2020. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!