Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ertelme az elso szulinapra...

Van ertelme az elso szulinapra zsurt rendezni?

Figyelt kérdés
10 honapos a kisfiam de korrigaltan meg csak 7. (Koraszulott) A korrigalt koranak megfelel, forog kuszik, de pl meg nem ül. Mindjart 1 eves lesz de korrigalva csak 9nek fog szamitani akkor es neki mindenben, fejlodesben is a korrigalt korat kell nezni. Tehat ha mondjuk ulne meg maszna addigra akkor nagyom boldog lennek de hat ez egyaltaln nem biztos hogy igy lesz hiszen 9hos lesz akkor megcsak. Es igy nem tudom erdemes e neki szulinapi zsurt rendezni. Nyilvan nagyon szeretnem, nagyon kulonleges az o szulinapja, nem sokon mult hogy ne unnepelhessuk egyutt... de egy igazi egeszseges csodababa es nagyon szeretnem ezt a csaladdal baratokkal egyutt unnepelni dehat... mi a velemenyetek, van ertelme?

2020. febr. 2. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Akkor se lenne értelme zsúrt rendezni, ha időre született volna. 1 éves, semmire nem fog emlèkezni, csak magatoknak csináljátok a munkát.
2020. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Miert ne rendezhetnel?? Ugyanolyan szulinap mint masnak, Nem baj, ha o egy kicsit le van maradva. Elso: akkor kb eves koraig nem erdemes sehova vinni a gyereket, m ugyse emlekszik ra.🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sincs értelme és független attol hogy kúszik e.Még egy 1 éves fel sem fogja,és nem igazán érdekli mi van körülötte.Majd a 2 évesre rendezel!(szerintem)
2020. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lenne érdemes? Elsősorban magatoknak rendezitek úgyis, ha te szeretnél akkor rendezz. Nem tudom, hogy miért függ ez össze az ülni tudással, attól még szülinapja lesz. Az a baj, hogy nem tud leülni etetőszékbe tortával és nem keni össze magát, vagy mi? Tényleg nem értem.
2020. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Szuk rokoni barati korben aki tudja, hogy mi tortent es igen o csodababa<3 csinalj egy pici szulinapi ebedet tortaval.
2020. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Most nem azért, de az időre született lányom is csak kúszni tudott az első születésnapján... "ettől még" ugyanúgy megtartottuk.

(hipotón, jártunk gyógytornára)

Mondjuk "zsúr" pont nem volt, csak szűk család, de mert egyébként is így terveztük.

Kistestvére most 10 hónapos. Neki is csak annyival lesz nagyobb "bulija", hogy a két nagyin kívül ott lesz a tesó "hangadónak". Nem számít, hogy ő már kapaszkodva jár.

2020. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azert merult fel bennem a kerdes, mert etetoszekbe meg nem tudom beleultetni, az ajandekokat nem igazan tudja megvizsgalnk es akorulette levoket se csak hason, kuszva. Es lehet hogy zavarna is a sok ember. Nyilvan nem egy 50 fos csinnadrattara gondoltam, nagyszulok meg a legkozelebbi barataink. Az meg hogy nem emlekszik ra... oke, ennyi erovel semmit se csinaljak vele 2 eves koraig?Mindenesetre ugy latom eleg megoszto ugyh tovabbra se tudom jo otelt e 😂
2020. febr. 2. 09:24
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Második! Egy szóval nem írtam, hogy nem érdemes sehová vinni a gyereket 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ pusztán az elvet nem értem, hogy miért akarna valaki zsúrt szervezni, amikor pont az ünnepelt nem is ért belőle semmit? Ezt egyébként egy korábbi rossz élmény alapján írtam, én nem sok értelmét látom, persze ha valaki direkt élvezi, akkor csinálja.
2020. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Korrigálni a korát csak orvosi és fejlodestani szempontból kell. 1 éves akkor lesz, amikor egy év eltelt a születésétől, ergo ha tudom is én, január 1--en született, akkor január 1en lesz egy éves. A zsírnak számára semmienrtelme nincs, ez a szülők és a család, barátok szórakozása csak
2020. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Itt sokan félre értették az írományomat is!Megünnepelni természetesen meg kell!Anya,apa,nagyszülők,torta,ajándékok..nem tudom a kérdező mit értett zsúr alatt?Ha esetleg azt hogy kis barátokat hívjatok,azt tartom feleslegesnek.
2020. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!