Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

9 hónapos a kislányom,csak anyatejes baba. 5foga van es már úton még 3.

Smmit nem akar enni az anyatejen kívűl,semmit!Pár kanállal kóstol,aztán megy a fintorgás,öklendezés. Már mindenféle ízzel próbálkoztam eredménytelenül. Gyakorlatilag semmit nem tudtam eddir érdemben bevezetni nála.

Teljesen el vagyok keseredve hogyan csináljam,mit csináljak.

A súlya tökéletes és szépen is fejlődik,havonta megyek vele védőnőhöz mérés miatt,nehogy az legyen,hogy már nem elég az anyatej neki.

Kérem,aki hasonló cipőben jár/járt adjon tanácsot!



2020. febr. 3. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, nálunk is ez volt, alig bírtam rávenni az evésre.

Végig próbáltam vele mindent, mindenféle állaggal, aztán fellapoztam az internetet és van egy külföldi hasonló oldal mint ez, Yahoo a neve, ott írták, tejpéppel kezdjek. Aztán a tejpépet amikor már elfogadja, tegyek bele pici alma pürét, majd a többi gyümölcsöt ami jön sorba.

2020. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesóm gyerekeinél az vált be, hogy úgy adta az új ízt, hogy anyatejbe keverte. Először csak egy lehelletnyit, aztán egyre többet. De egy jó ideig mindenet anyatejjel adott.
2020. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos a tejpep sem kell neki,probaltuk.

Az anyatejeset megprobalom😌

2020. febr. 4. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!