Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babatok is szokott magaban...

Ti babatok is szokott magaban nevetni?

Figyelt kérdés
Neha csak igy teljesen magaban beszelget nevetgel. Annyira cukinak tartom mindig csak neztem es mosolyogtam rajta de itt voltak ferjem szulei es az aposom aki gyerekorvos azt mondta hogy ez fura. Nem tudom miert vagy mire utalt ezzel de elultette a bogarat a fulembe. Tenyleg baj ez? 6 honapos baba

2020. febr. 4. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ébren nem, álmukban volt rá példa. Csak néz maga elé és nevetgél? Vagy valami játékkal foglalkozik ilyenkor?
2020. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg apósodat, hogy mire gondolt.
2020. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ébren is, álmában is, hihetetlenül cuki. Nem minden gyerek igényli, hogy állandóan szórakoztatva legyen, van, amelyik tök jól elszórakozik magának is egy ideig. Nincs semmi baja.
2020. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kerdeztem mire gondol, de nem mondott semmi, csak annyit hogy ez nem jo jel. Nem akartam firtatni mert amugy egy idiota az oreg. Nem vagyunk joban...

Nevetgel dolo gel forgolodik neha kitekint ram/rank kozben rank is mosolyog es bolondozik tovabb

2020. febr. 4. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Én nem aggódnék emiatt. Az én kislányom is hasonló korú volt mikor elkezdte ezt, viszont az sokkal parább volt. Csak bámult a plafont vagy nézett a sarokba és nevetett. Utánaolvasgattam és bár már előtte is tudtam,hogy a kicsik látják a szellemeket. De azt nem tudtam, hogy ilyen kiskorban is. Fél évigbcsináta ezt kb.Aztán egy időre abbamaradt és 2 éves volt mikor már egészen szépen beszélt és kezdte mondani, hogy mit lát, meg, hogy a néni mesél neki stb. Ne tudd meg, engem nagyon kikészítenék az ilyenek és sírtam miatta sokat. Mióta elköltöztünk(3 éve) semmi ilyen nem volt. Persze nálatok lehet nem ez a helyzet, de ki tudja.
2020. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!