Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben segít nektek a párotok...

Miben segít nektek a párotok az 1-2 hónapos babával?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjem inkább nagyon hasznos jobbkezem, mint főszereplő. Bevásárol, amíg pelenkázok tápszert kever, előkészíti a fürdővizét amíg olajozom. Igazán hálás vagyok neki, sok pasi nem képes ilyenekre.
2020. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár a lányom már 15 hónapos, de emlékszem hogy mi volt "anno".

Mivel non-stop a kanapén ültem, szoptatva, ezért sokszor mosogatott el, etette az állatokat, mosott teregetett. A legtöbbször nem kellett a háztartáson agyalni hogy meg lesz e, mert segitett mindenben. Amikor még később volt már 3-4 óra felé (4-13 ig dolgozik) akkor átvette a lányom, rajta aludt ( nem lehetett letenni) én pedig gyorsan megfőztem másnapra. Fürdetést ő csinálta, szó nélkül pelenkázott (most is) beszélt hozzá, mesélt neki.

2020. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyermekünknél ő fürdette ( mai napig apás program) büfiztette altatta (természetesen én is, de volt hogy átvette) pelenkázta.

Nagy segítség volt hogy főzött amíg szabadságon volt, vásárolt, intézte a gyermek dolgait (anyasági, MÁK stb)


Jelenleg 6hetes a lányunk, a fiunk 3 múlt. Most leginkább a fiúkkal foglalkozik azzal segít, ő altatja, nagyon sokat játszik vele, viszi apás programokra.

A fürdés most is apás, tehát a 6hetes lanyunkat is ő fürdeti.

2020. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkáz, fürdet, tápszert kavar, éjszaka 1 és 3 órakor kel a kicsi, 1kor ő ébred hozzá. A nagy körüli teendőkben is kiveszi a részét (4 éves) (haza hozza az oviból, segít neki fürödni, melegít neki enni ha épp a kicsivel vagyok stb.) Emellett bevásarol, rendezi a számlákat, alkalomattán házimunkát végez. Főállás mellett vállalkozása van, szóval minden tőle telhetőt megtesz értünk. Egyébként, hogy nekem könnyebb legyen rendelni szoktunk, vettünk mosogató -és szárítógépet.
2020. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3 gyereknél segített pelenkázni, etetni, öltöztetni, altatni. Mindig ő fürdető.
2020. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a háztartást vezette. Főzött, mosott, bevásárolt. Vigyázott a kicsire amíg zuhanyoztam, segített fürdetni
2020. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkázott, etetett. Na meg a fürdetés volt a külön kérése, azt nagyon szerette.

Van hogy elvitte babakocsival boltba apróságokat vásárolni, hogy én addig szusszanjak kicsit.


Inkább a kedves apa szerepet képviselte, mint a feladat megosztós, hatékony embert. Az inkább én vagyok.

2020. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére mindenben lehet rá számítani: mosott, főzött, takarított, pelenkázott, bevásárlást, ügyeket intézett. Ahogy előttem is írták, kB én is nonstop szoptattam a kanapén ülve, hozott nekem enni, inni, kötözte a császáros sebem..
2020. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatáson kívül mindent felesben. Ami csak az övé az a masszázs fürdés előtt.
2020. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Házimunka kb total az övé. Pelenkázni büfiztetni szokta, hajnalban evés után nem alszik vissza akkor elzavar aludni ő ringatja. Van egy 2 évesünk is őt is rendezi.
2020. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!