Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell hiznia egy 6-7...

Mennyit kell hiznia egy 6-7 honapos babanak?

Figyelt kérdés

6,5 hos kisfiam 1 het alatt fogyott 30 grammot. (Direkt oka van annak h hetente merjuk de most az mellekes)

Visszaneztem es az elmult 1 honapban 350 grammot hizott. Ez nem keves egy kicsit?



2020. febr. 4. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kevés, sőt nagyon jó.
2020. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nusy83 ***** válasza:

Az én lányom 6 vagy 7 hónaposan 1 hónap alatt 50g -ot hízott. Nála akkor indult meg a kúszás és jött ki az első 2 foga. Akkor nekem vinni kelet hetente méretni.

Amúgy én úgy emlékszem heti 50g a minimum amit nagykönyv szerint hízni kel a nagymozgások beindultával.

Nálunk mondjuk akkoriban nyögve nyelős volt nagyon az evés! Nálatok is ez a baj kérdező?

2020. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ertem akkor vegulis nem rossz ez a havi hizas. Azert ez a kis fogyas aggaszt, remelem jovo heten rendben lesz.

Nem a foga miatt, hanem azert kell hetente merni a sulyat mert extrem korababa, a 6,5 ho is a korrigalt kora:) de mar behozott mindent😇

2020. febr. 4. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha extrém koraszülött, akkor azért jelezném a gyerekorvosnak. Gondolom nem véletlenül kéri a heti súlymérést.
2020. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!