Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eséstől lehet agykárosodás?

Eséstől lehet agykárosodás?

Figyelt kérdés
3 hónapos korában le esett a gyerekem az ágyról a parkettára. Akkor még egyáltalán nem tudott fordulni, nem értem, hogyan esett le, de meg történt. Akkor sírt nagyon, pár másodpercre mély álomba merült, még horkolt is, de nagyon gyorsan újra sírni kezdett. Pár percel később teljesen meg nyugodott. Házi orvos látta, azt mondta abszolút semmi baja nincs. Egyáltalán nem volt rajta külsérelmi nyom. Korához viszonyítva Aktív, figyelmes volt. Most 3 éves, és nagyon nehezen beszél, beszéd fejlesztésre hordom, nagyon nehezen tanúl a vele egykoruakhoz képest. Állandóan ez jár az eszembe, hogy esetlegesen az esés miatt károsodott az agya. És ezért van ez a tanulási nehézsége. Akinek esett le gyereke kérem ossza meg velem a tapasztalatát!
2020. febr. 4. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez annak a klasszikus esete, hogy összekötsz két egymással jó eséllyel nem összefüggésben lévő dolgot. Minden gyerek esik, ez már csak ilyen bicikli.
2020. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2020. febr. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Pont 3 hónapossn esett le nálunk is elsô megordulása volt, parkettára. Én is vittem mindenhova . Szetrncsére nem volt gond . Márciusban tolti a 2-őt! Mondatokban beszél számol mondókázik!

Szerintem ne aggódj, nem gondolnám hogy összefüggés van!

2020. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!