Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég a bőrgyógyászati javaslat...

Elég a bőrgyógyászati javaslat ahhoz, hogy az 1 éves kisfiam kapja tovább 90%-os kedvezménnyel a Pepti tápszert?

Figyelt kérdés

Ekcéma miatt kapjuk a Milumil Pepti tápszert, valószínűleg tej allergiás. Voltunk kórházban is vele a bőrgyógyászaton feküdtünk pár napig, de ott közölték, hogy nem végeznek allergia vizsgálatot 2 éves kor alatt. Én úgy tudtam, hogy csak gasztroenterológusi javaslattal írható fel tovább a tápszer de a védőnő azt mondta szerinte kérjek a bőrgyógyászaton javaslatot. (Nem éppen jó a védőnőnél így nem igazán bízom benne) Volt valaki ilyen helyzetben? Hogy kaptátok tovább a tápszert?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



#Tapszerfelírása
2020. febr. 5. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gasztrora vittük a 2 éves lányunkat tejfehérje allergia miatt, a szakorvos írt fel tápszert is. Nagyon pici babákat is láttam a váróban, szerintem oda menjetek inkább. A bőrgyógyász a tünetet tudja kezelni, de az okot nem.
2020. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgyis mentek a bőrgyógyászatra, akkor kérdezd meg ott, de ha nem mennétek akkor gasztro. Két helyre minek menjetek tápért? A gasztro meg biztos.
2020. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A gasztron csináltak allergiavizsgálatot vagy mi alapján írta ki az orvos? Minket sosem küldtek el gasztroenterológiára, pedig nem àrtana a tényleges okát tudni.

2020. febr. 5. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Labor vizsgálat és terheléses teszt volt, ezek eredményét összevetve kaptunk igazolást. Ezzel a bőlcsödei étkeztetésben sem vehetett részt, külön kellett neki vinni a napi menüt. Ez az oviban is így működik.
2020. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!