Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hetes babám nem akar...

3 és fél hetes babám nem akar aludni szinte egész nap fent van. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintem a hasa fájhat ilyen tünetei vannak : szopi közben is után is kapálozik, lábait picit emelgeti, néha rá jön a kegyetlen sírás, és az a baj h szopna egész nap mintha nem lakna jól, van mikor alszik percet majd fel kel sírva cicire teszem megint szopik. van elég pisis kakis pelus sztem a tejjel sincs baj mert hízik akkor ez hasfájás lehet?
2020. febr. 7. 13:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol rontottam el 2 napja kezdődött ez nála előtte legalább aludt 3 óránként kelt de most fel borult valami jaa és csak a karomba hajlandó el aludni de gondolom ez se jó h ész nélkül cicire teszem
2020. febr. 7. 13:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Komfort cici.

Fáj valamije és keresi a megnyugvást...ez esetben a cicit.

De mivel így megint jön a tej hasfájás alakulhat ki nála.

Cumit próbáld ki.

Ha tudod egy kiadósabb szopi után hogy tuti nem éhes mégis sír és feszeng akkor tuti a pocakja.

Kislányomnál a meleg vizes borogatás vált be.

Bodyt feltűrtem,kendő a hasára. Simán bealudt! Infacol cseppet is kipróbálhatod.

2020. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3hetesen van egy növekedési ugrás. Ilyenkor állandóan cicin lenne, állandóan éhesnek érzi magát plusz a te tejed is így lesz több. Viszont vedd fel sokat büfizni az én 4hetesem is csavarja magát ha 2 kortyot iszik akkor is nyel levegőt az pedig bántja a pocakot.
2020. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ha adok neki infacolt meg édeskömény teát attól nem lehet baja ha netán mégse fájna a hasa?
2020. febr. 7. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőlük!
2020. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nyugodtan adhatod bár nálunk semmit nem is használt.
2020. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szinte egész babakoromban édeskömény teán éltem, semmi bajom nem lett. Úgyhogy egész nyugodtan adj neki :) (amúgy az emésztésem a mai napig nem az igazi, de ez családi dolog nálunk)
2020. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyes babáknak pont az édesköménytől fáj a hasa, úgyhogy először ki kell próbálni.
2020. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem rontasz el semmit!

Hasfájós és kész. Tejmentes diéta, kerüld a fűszeres ételeket első körben.

Nálunk semmi sem segített, csak az idő. 6.-13. hét pokol volt.

2020. febr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!