Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kethetes kisfiam arca sargas?

Kethetes kisfiam arca sargas?

Figyelt kérdés
A keze hofeher de viszont az arca es a mellkasa kreol de inkabb sargas szinu. A korhazban azt mondtak nem sargult be minden rendben van. De akkor megis mitol lehet?
2020. febr. 9. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Vettek tole vert?? Az en lanyom meg a korhazban besargult. Nem volt veszed de latszodott. Egybol vert vettek tole es ment is a kek feny ala mert rosszak voltak az ertekei. Ez nem jatek. Ne hagyd magad! Vidd el a vedonohoz meg a gyerekorvoshoz is.
2020. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vettek Tole vert es azt mondtak minden rendben van. De mas is mondta mar hogy eleg sargas a gyerek.
2020. febr. 9. 11:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg picit be van sárgulva, de nem annyira ami kóros és kezelést igényel. Nem engedték volna haza a kórházból, ha gond lenne és gondolom a gyerekorvos és védőnő is látja. Az én kisfiam 3 hónapos koráig picit sárga volt, aztán elmúlt, de ez normális.
2020. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugtattal!
2020. febr. 9. 13:53
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
A sárgaság egy életkori sajátosság, minden baba átesik rajta. Ilyen életkori sajátosság a születés után hirtelen súlyesés. Teljesen normális.:)
2020. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm!
2020. febr. 9. 17:19
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha a színe mellett aluszékony, nehezen ébreszthető még enni is, akkor azonnal doki.


Mellesleg nem, nem feltétlenül életkori sajátosság, és főként nem esik át rajta minden újszülött. Sőt! Szóval ez speciel ne legyen számodra megnyugtató, mert nem igaz. 3-ból 3 gyerekem nem sárgult be kicsit sem, sőt a családunkban egyetlen baba sem, régen és mostanság sem.

2020. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem aluszekony, söt nagyon eleven ėber kisbaba. Ha mar itt tapasztalt anyukak vannak megkerdeznem hogy egy kisbaba kb mikortol alszik tobbet? Marmint nem csak 2 orat egy huzamban

Sajnos engem ez teljesen kikeszit

2020. febr. 9. 19:37
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
7es, kicsit olvass utána. Kérdező...hát nekem 1 évesen aludta át az éjszakát, gondolom ezzel nem vidítalak fel.. :D
2020. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Ha vettek tole vert es azt mondtak rendben van akkor rendben is van :) az en lanyom nem volt durvan sarga megis magasak voltak az ertekei szoval a vervetel a lenyeg.
2020. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!