Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós kislàny anyukàja vagyok....

5 hós kislàny anyukàja vagyok. Lègzèsfigyelővel kapcsolatban kèrdeznèk. Angelcare tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Angelcare màrkàjút hasznàlunk,3 hós koràig egyszer sem riasztott be, de aztàn elkezdte. Edsig 3szor is riasztott. Ès előtte való napon is csippan egyet. Hogyan lehetsèges hogy 2-3 hètig nincs semmi aztàn 2 nap egymàs utàn is? Az èrzèkenysèg 5ösön van, jó helyen fekszik, annyi hogy 1 sensor padunk van. Nem èrtem hogy pont az elejèn nem volt gond, ahogy nő meg elkezdi?

2020. febr. 13. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Amig kicsi nem ficereg el

Nekünk 2 pados van

1,5 évesen sincs téves riasztás


Volt éles amikor 1 hónapos volt

2020. febr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy lekepesztett rola? Nekunk a 2 lapos sose riasztott
2020. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy laposunk van. Elem rendben van? Nálunk akkor voltak ilyen gondok mikor az újratöltős elem kezdett bedögleni.
2020. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!