Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kapot a kórházban kórházi...

Aki kapot a kórházban kórházi barnamacis újszülött csomagot azt hívták már fel telefonon ez ügyben?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem es felhívtak mivel kaptam a kórházba barna macis újszülött csomagot.Jelentem tele volt ujságal és pár termék mintával meg 1 pici testápolóval .És most hívtak hogy mivel kitöltötem ott a papirt jönnének ki hoznak uj csomagot meg megnézni a babát csak nem tudom miért ?
2020. febr. 14. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hívtak. Végül leráztuk, mert vmi biztosítást akart. De a Béres Alexandra cégétől is hívtak, vitaminokat akartak rámsózni.
2020. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Na erről még nem hallottam hogy jönnek megnezni a választ :O

A promoboxos dobozra gondolsz? Sárga, barna csíkos?

Mert én azt patikába vettem át így a terhesség alatt.

A kérdésedre nem tudok választ adni, de ez engem is érdekelne, ez kicsit érdekes dolog..... Kik és milyen jogon és az otthonodban? :o :o

Mit válaszoltál a telefonba? Mondták hogy miért akarnak személyesen jönni?

2020. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogy jönnek megnezni a babát *

Nem pedig választ, bocsi 😁

2020. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 nálunk is a biztosítás miatt házhoz jött.
2020. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Helyesírási szótárt nem tettek bele véletlenül?
2020. febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Minket is hívtak, jöttek is, akkor derült ki, hogy biztosítás ügyben kerestek. Generali Biztosítótól voltak.
2020. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En nen töltöttem ki de kaptam enis olyan csomagot
2020. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Többbször hívtak

1,5 éve kaptam


De sosem akartak jönni

2020. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Le is raztam hamar.
2020. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hozzánk ki is jött a Generali ember, senki ne dőljön be. Jól hangzik hogy a gyerek 18 éves koráig kamatozik a pénz és raksz rá amennyit tudsz. Rá is vett minket, mondván hogy ha meggondoljuk magunkat 30 napunk vn szerződést bontani. Az első összeget persze két nap után már utalni is kellett, végül meggondltuk magunkat 30 napon belül. Az elutalt 10 ezer forintunkbol 1980 forintot küldtek vissza szerződés bontás miatt...


De Béres Alexandratol is kerestek kapszulák miatt, szerencsére annak már nem doltem be.

2020. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!