Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy nem jatszik mas...

Baj, hogy nem jatszik mas gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ma jottek hozzank latogatoba baratok nekunk is es nekik is 7 honapos babajuk van. A kisfiu egyfolytaban fogdosni sikogatni akarta a kislanyom o meg elhuta magat hozza se nyult. Jatszoszonyegen is a jatekokkal volt inkabb elfoglalva mint a kisfiuval. Az anyukaja azt mondta h ez szerinte gond es az autistak kerulik igy mas gyerek tarsasagat. Kicsit meg vagyok ijedve ;((((((((

2020. febr. 15. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanmár, majd olyan másfél, 2 eves kor körül kezdenek el érdeklődni az együtt játszás irant
2020. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

bölcsiben még a 2 évesek sem játszanak együtt, inkább csak egymás mellett.

nincs semmi baj a gyerkőccel... anyukával annál inkább.

2020. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy gond. A gyerekek egyébként sem egyformák, ebben a korban meg még úgysem játszanak együtt. Max kíváncsiságból piszkálja a másikat.
2020. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan egészséges kiscsoportos ovisok, akik szintén egyedül játszanak. És természetesen vannak, akik keresik mások társaságát.

Ha kerülné a szemkontaktust veletek is, akkor lenne gond. De nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.

2020. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
De hisz csak 7 hónapos, még a 3 éves ovisok sem nagyon játszanak egymással. Én hanyagolnám ezeket a barátokat...
2020. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell neked ellenség, ha ilyen barátaid vannak.
2020. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se jelent ez még semmit.7 hónaposan ha az enyémre ránézett egy másik bőgött.2 múlt és most már a maga suta módján próbál játszani a többi gyerekkel.
2020. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Autista a fiam. Kiröhögtek volna,ha ezt mondtam volna a vizsgálatokon,hogy 7 hónaposan nem játszott mással :D

Ha másfél-2 évesen is totál záro nulla érdeklődés mások iránt,és csak a tárgyak érdeklik,akkor ha más jel is van (mutogatás hiánya,nevére nem figyelés stb) akkor el lehet vinni megnézetni,de 7 hónaposan még egyáltalán nem kell mással játszania. Marha kedves a másik anyuka amúgy....

2020. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
75%
Nincs semmi baj a kislányoddal. Az unokaöcsém lassan három éves lesz, és a korabeli gyerekekkel nagyon nem szeret játszani, és nem is keresi a társaságukat. Viszont a két-három évvel idősebb gyerekekkel már simán elvan, és örül, ha találkozik valakivel, tart szemkontaktust, szóval nem autista, teljesen egészséges ő is. Ne aggódj, a kislányod viselkedése ilyen korban még teljesen normális.
2020. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen nagyon megnyugtattatok

Enis igy gondoltam de ugy ramijesztett az anyuka...

2020. febr. 15. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!