Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy- másfél éves kisfiatoknak...

Egy- másfél éves kisfiatoknak milyen gyakran van merevedése? Mennyi a normális mennyiség?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A normális mennyiség gyerekfüggő, az én kétévesem fütyije feszül pl. a reggeli első pelenkázáskor, ha a zacsiját krémezem, vagy a kádban mosom neki, ha pisilni készül, illetve volt már olyan hogy piszkálta a pelus elejét, belenéztem a pelusba és állt neki.
2020. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Jajj ne,ez tenyleg ilyen piciknek is van?😄 ezt nem tudtam. Hat hetesem van,anyam borogass
2020. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 Hát igen, erre is fel kell készülni! 😁


Nekem olyan is volt, hogy épp mostam a fiam fütyijét a kádban és éreztem ahogy dagad a kezemben, kisfiú meg úgy vigyorgott rám közben. 😀


Doktornéni amikor kibontotta állt neki és megindult a pisi sugárban, ezért gyorsan lecsapta a pelenkát!


Olyan is volt már, hogy nyáron bögyörészte magát pucéran, és elkezdett pisilni a hasára, nagyon meglepődött.

2020. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem számolom! Ha ébred természetes, hogy van, olyankor figyelek, hogy ne lőjön ki a biliből, kb eddig foglalkozom a dologgal. Míg pelusos volt arra figyeltem, hogy jól álljon a pelusba, nehogy megnyomtam vagy vmi.
2020. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem 10-20x biztosan van. Felfedezte a kukiját, és egész nap játszik vele 😅 de ez normális, fejlődési folyamat része.
2020. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
1 éves a fiam, altalában két dologtól áll neki: Ha krémezem, és ha már kezdene csorgatni.
2020. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Miért krémezitek a gyerek fütyijet? 3.5 éves a fiam de soha nem krémeztem neki😮🤔
2020. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

En sem ertem minek kell fogdosni a gyerek nemi szervet.

Miota megszuletett furdeteskor is lemosom neki nem huzogatom kremezem.

2020. febr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Pelenkakiütés miatt mondjuk kell krémezni
2020. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát en a fütyijet soha nem krémeztem csak a popoját... Nem is volt soha piros neki mondjuk
2020. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!