Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kolikas gyerekek anyukai,...

Kolikas gyerekek anyukai, hogy birjatok?

Figyelt kérdés
Nalunk meg csak 3 hete tart de mar nem birom! Ejjel Rengeteget sir max 30 perceket alszik . Nappal se sokkal jobb es mivel sajnos abszolut nincs senkim aki segitene ugy erzem mar nem birom. Persze nem fogom bantani de neha mar annyira merges vagyok ra akkor is ha tudom hogy ö nem tehet rola. Szegenynek fajdalmai vannak. Mar mindent es tenyleg mindent kiprobaltam semmi nem hasznal de allitolag szervi baja nincs. Mar beszakadt a dobhartyam, ugy erzem lazas

2020. febr. 16. 16:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagyok de nem, Csak a faradtsag. Ti hogyan eltetek tul ezt az idoszakot? Es kb meddig tartott ?
2020. febr. 16. 16:49
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bőgve a tus alatt mély levegővel. 4hete tart, a nagynál 3hónapos koráig. Van még 1,5hónapunk. Ez a legnehezebb korszak. Utána is lesznek mély pontok én nem mondom, hogy nem, de ehez képest a dackorszak kutyafaxa. Szval nyugi, legyél a babáddal, próbálj meg ne rá haragudni szüksége van rád. Még ha üvölt akkor is.
2020. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszodat! Most magamra kotottem (a kontosomben)nem alszik de legalabb pihen. Akkor megprobalok kitartani de a harom honap nagyon hosszu ido. Neked is sok erot es kitartast kivanok!
2020. febr. 16. 17:48
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes volt, mikor beszereztem egy karikás kendőt. Életem legjobb vására volt. Ha abban elaludt és sikerült letennem, sokkal jobban aludt. Emellett kapott espummisant, tornáztattam, masszíroztam. De ami igazán segít az csak az idő. Alig múlt 3 hós, elmúlt mintha nem is lett volna. Most fogzik. Elmondanám: Ez sem kutya ám.
2020. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Derwer ***** válasza:
Ismerősömnél a biogaiai cseppek váltak be...
2020. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Biogaia,infacol,espumisan,szélcső

A szélcső nagyon sokat segített

2hónapos a kislányunk és ugy látszik lassal elmúlik a hasfájása

Katasztrófa volt az első 8hét

Rengeteget sírtam,de tudtam,hogy a babámnak szüksége van rám

Sokat volt az ölembe,sokat aludtam vele,simiztem a pociját ugy aludt el

Kitartás,hamarosan elmúlik a hasfájás

2020. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk állandóan ment a hajszárító... Vagy a hasát melegítettük, vagy csak hallgatta. Csoda, hogy a hajszárító bírta!

Persze ésszel csináltuk. Ez hatott a legtöbbet és a leghamarabb. Volt olyan, hogy bekapcsoltam, és el is hallgatott. :)

2020. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amugy azon gondolkodtam hogy lehet ez azert van mert nagyon vizes a tejem. Lehet hogy nem birja megemeszteni es hat kovezzetek meg de ma este kapott egy kis aptamilt potlas keppen. Azota alszik, kivancsi leszek hogy tellik az ejjelunk.... De lehet nem kellene feladnom a szoptatast...
2020. febr. 16. 21:14
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Facebook---->szoptatási tanácsadás kérdezz felelek.

Szakértők adnak tanácsot

2020. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tapszeres volt a harmadik gyerek es ugy is kolikas volt (a 2 nagyobb is tapszeres volt, de naluk nem volt hasfajas).

Kirpobaltam sok fajta cseppet, tapszer valtogattunk, hasfajasra ajanlottat is probaltunk.

Tartos sikert csak az ido hozott. 2 hetes volt, amikor kezdodott, 3 honapos koraban ugy mult el, ahogy jott.

Rovidtavu javulst a szelcsovel es a masszirozassal ertunk el es ha kijott, aminek ki kellett, valamint evett, akkor a mellkasomon altattam el, mert a tigris pozt kezben is szerette. Ha a mellkasomra fektettem igy ugy, hogy en is meztepen voltam es rajta is csak pelenka volt, akkor kezet, labat lelogatta es egesz jol aludt. En pedig befekudtem az agy kozepere, el mertem a gyerek alatt szunditani en is. Ha ez nem lett volna, hogy legalabb igy pihenni tudok, akkor asszem feldobtam volna a pacskert.

Probald ki, hatha segit nektek is.

Jah es sokaknak bejon a kendozes, en is probaltam tobbszor, de akkor meg jobban gorcsolt valamilyen oknal fogva, igy feladtam.

2020. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!