Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig tudott szoptatni?

Ki meddig tudott szoptatni?

Figyelt kérdés
Legalább 6 hónapig szeretnék szoptatni , de ez nehezebb mint gondoltam . Hamar éhes lesz .
2020. febr. 17. 06:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Biztos, hogy van elég tejed? Nem azért éhezik meg olyan hamar, mert nincs elég, és a végén csak rágja szopogatja a melledet?Nekem ez volt a gond úgyhogy az én gyermekem tápszert is kap a szopás után.
2020. febr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak, most 5 és fél hónapos, és kitartok, ami van tejem, azt megkapja. Fejéssel is stimulálom, hogy termelödjön több.
2020. febr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
1. baba 11 hetes koráig, a 2. baba 4 hónapos koráig volt kizárólag anyatejes, több tejem nem volt.
2020. febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
4 hónapos koráig. Szopisztrájkba kezdett. Amin változtatnék így utólag hogy mindig csendes,nyugodt helyen környezetben szoptatnék valamint szaporító fejéssel több tejet fejtem volna
2020. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
16 hónapig. Egy éves korában szerettem volna elhagyni, de nagyon nem akarta.
2020. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
4-ből 3-at kb egy éves korukig, ők sosem kaptak tápszert. A második gyerkőc sokat volt kórházban, ő 3 hetesen tápszeres lett.
2020. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
6 hónapig csak szoptattam, most 13 hónapos és este-hajnalban szopizik még, bár én meglennék enélkül, de nagyon igényli.
2020. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

6 hónapig kizárólag szoptattam. 3 és 6 hetesen illetve 3 és 6 hónaposan növekedési ugrás van. Ilyenkor szinte 0-24 cicin akar lenni a baba. Mondjuk nekem csak a 3 és 6 hetes volt ilyen.

Sosem mértem mennyit eszik. Ha úgy láttam nem lakott jól, oda adtam a másikat is. Ha úgy se akkor megint az elsőt. Azt se szabtam meg nekk, mikot és mennyi ideig ehet. Volt hogy 2-3 óránként kérte és egy órát szopizott és olyan is hogy 10 perc alatt végzett de egy óra múlva kérte megint. Sok kitartás és türelem kell hozzá

2020. febr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Elsőt 2 évig, második 13 honapos, szopik még.

A legrosszabb, amit tehetsz, hogy tápszert adsz. Ne adj, tedd mellre igény szerint, így szaporítja a tejet. Ha nost elkehded tápszerrel pótolni, soha nem lesz elég. A kérdésből azt veszem ki, hogy még nagyon pici a baba. Ilyenkor tök normális, hogy kb állandóan cicizni akar, ösztönös, pont a tejmennyiség beállítása miatt van ez. Később magától fogja ezt ritkítani, 4 hónaposan meg az lesz a gond, hogy kb minden fontosabb és érdekesebb lesz, nem ér rá cicizni :D. Tarts ki, az eleje ilyen, eznem azért van, mert nincs tej. Nem könnyű, ilyenkor adják fel sokan :(

2020. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első 4 hónaposan adta fel (kevés tejem is volt), a másodikat majdnem 3 éves koráig
2020. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!