Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 hetes babat. Mennyit...

Egy 6 hetes babat. Mennyit kell hasaltatni, memnyire kell emelni a fejet?

Figyelt kérdés
Haziorvos javaslata alapjan mar 3 hetes kora ota hasal,csak a hasamon,par percig,ott emeli a fejet,ha lerakom kemeny feluletre feloldalasan emeli csak. Vallamon billeg,bologat. Sokszor hatra rantana a fejet,fognom kell. Ulesbe ha felhuzom, nem emeli a fejet,hatranyajlik...Altalaban jobbra forditja es ugy emeli hason. Ebbol deveny torna lesz? Megyunk ortopedia hamarosan,de erdeklodnek,kinek mi a velemenye.
2020. febr. 17. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normàlis.ettől többet nem is kell vagy lehet elvárni eggy 6 hetes babàtol .az én kislányom most 7 hónapos mult bennünket is elküldtek ortopédushoz hàt mit ne mongyak kinevetett h fejlődő korban van késöbb fog kiderülni ha baj van véletlen.😊😊😊szerintem rendben fejlődik
2020. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyépkènt arra h ha húzot nem emeli a fejèt lehet h kell.még erősödni neki az én kislányom is ojan 3 hónaposan húzta fel
2020. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Az ortopediatol felek,megtekergetik a nyakat :/ az elsovel rosszul lettem,mikor lattam. Akkor ovatosan hasaltatom. Nem talalok leirast,mit kell tudnia pontosan.
2020. febr. 17. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hetes és lecsesztek, hogy nem raktam hasra mikor ébren volt eddig. 4 napja evés előtt hasra rakom. Kezdetben csak feküdt, de már szépen emeli a fejét. Azt mondták, hogy 6 hetes korára ügyesnek kellene lennie és akkor megkezdeni felültetni vagy le fog maradni.
2020. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felultetni? Marmint ulo pozicioba rakni? Azt tilos ugy tudtam. En is etetes elott hasaltstom de van mikor csak nyavog. Rajtam fekudve szepen emeli. Vizszintes feluleten meg nem.
2020. febr. 17. 13:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Felhúzni gondoltam
2020. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah ertem. En utalom. Sok helyen olvastam,hogy nagy karokat lehet okozni vele. En ezert inkabb nem merem. Log hatra a feje.... Majd inkabb hason erositem.
2020. febr. 17. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekünk ojan orvosunk volt h szépen vizsgálta meg csak megijett egy kicsit a kislány.
2020. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!