Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanna után Panna (Panni)...

Hanna után Panna (Panni) nevet kistesónak?

Figyelt kérdés

11 év korkülönbséggel, úgy, hogy a nagy Hanna, a kicsit pedig Panninak becéznénk, szerintetek milyen ötlet?

Találtam egy korábbi ilyen kérdést, ahol nem tartották jónak, igaz csak 2 év volt a különbség. Meglepődtem rajta, gondoltam felteszem én is a kérdést... :-)

Hanna és Panni szerintem már nem olyan egybehanzó, meg nemigen fognak egy helyre járni végülis együtt... Kíváncsi lennék véleményekre.


2020. febr. 17. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a ti döntésetek, de nekem olyan fantáziátlan.Olyan sok szép lánynév van, miért kell ennyire hasonlót adni a gyerekeknek és szerintem tök mindegy hogy 2 vagy 12 év a korkülönbség.
2020. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Annyira különböző nevek tetszenek most a férjemnek és nekem, hogy ez lenne kb az egyetlen közös nevező, vsz pont a hasonló csengése miatt...:-)
2020. febr. 17. 18:49
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Semmi gond nincs vele.
2020. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Hanna meg Panna ? Viccelsz, ugye? Szerintem találj neki egy önálló szép nevet, ő egy külön ember lesz, nem pedig Hanna 2.0 kiadása.
2020. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Én nem adnám, de ez a ti döntésetek, nektek kell tudni.
2020. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Gondolj bele hogy egyszer Panna fel fog nőni, mennyi tekintélye lesz egy becenévvel? Akkor már inkább Anna és becézzétek Pannának. Bár igaz a Hanna után az Anna se szerencsés.
2020. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Akkor már inkább Panka, az legalább már 2 betűvel eltér.
2020. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Ennyi erővel lehetne Hanna 2.0 is a neve 🤷🏻‍♀️

Gondolkozzatok meg, sok szep név van!

2020. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem add nyugodtan. Most még furcsa az embereknek a Panna név-amit nem értek, mert nekem is 3 osztálytársam viselte ezt a nevet és 22 éves vagyok-de mire nagyobb lesz már teljesen átlagos lesz a neve. Sőt már most klasszikusabb egy Panna, mint a most divatba jövő Lora, Milla és Nara nevek.

A Hanna és Panni pedig egyáltalán nem cseng össze zavaróan. Vannak szülők akik ugyan azzal a kezdő betűvel adnak nevet(Szilvia-Szimonetta) vagy akaratlanul is összecsengő nevet adnak (Szilvi-Kitti, Lili-Vivi)

Ez a döntés amúgy is kettőtökre tartozik az apukával,ha pedig neki és neked jó a többiek nem számítanak.(Tudom ezzel a kijelentéssel nem leszek népszerű)

Boldog babavárást!:)

2020. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor adnám, ha nem Hanna lenne a nagy. Így viszont gáz.
2020. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!