Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babánál ez mennyire...

3 hónapos babánál ez mennyire baj?

Figyelt kérdés

14 hetes.

Sokszor teszem hasra, de nagyon utálja. Csak sír, kínlódik. Nem emeli meg magát hason, segítséggel tartja meg a így fejét, mintha nem lenne elég ereje... Az ilyen korú társai már nagyon szépen kinyomják magukat, és félek, hogy le vagyunk maradva.

Nem nézegeti a kezét, pedig tapsoltatom, megsimogatom vele az arcomat, tárgyakat, csörgőket adok a kezébe, hogy tudja, hogy ő most a keze által mozog az adott dolog, de nem túlzottan érdekli, kiejti a kezéből. Csak úgy érdekli, hogy én csörgetem, mutogatom neki a dolgokat, akkor nagyon figyel rájuk.

Nagyon sokat alszik, átalussza az éjszakát, napközben is jókat szundít. Nem panaszkodom, de ijesztően aluszékony.

A keze nagyrészt még mindig ökölben van.

Ugye nem kell aggódnom? Nem kell dévényeshez vinni?

(Alapból jó kedélyű, jó étvágyú, nyugodt, gügyögős, érdeklődő baba. Szereti az embereket, a grimaszokat, mondókákat, és ha mosolyognak rá, visszamosolyog, vissza"beszél" és izgatottan kalimpál. Ha ez számít valamit: tápszeres.)

Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 18. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igenis aggódnék! Ennyi idősen akarattal kéne mozgatnia a kezét, megfogni tárgyakat és szépen emelni a fejét hason
2020. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Le van maradva és sok időt vesztettetek. Holnap reggel felhívsz egy Dévényes gyógytornászt és mihamarabb időpontot kérsz tőle.
2020. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De igen, vidd Devenyeshez.
2020. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedono nem segit, hogy mit kene csinalnia a babanak? Vidd devenyeshez nagyon sokat segit a baban. :)
2020. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Védőnő azt mondja normális, könnyelműen rálegyint. Ezért is aggódom, mert a vele egykorú babák már olyan ügyesek, és nem igazolják a védőnő szavait :(
2020. febr. 18. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el devenyre!! Velunk ugyanez volt. Csak okolben volt a keze. Egy alkalom utan elkezdett nyulni a targyak fele. A vedonod meg tiszta hulye mar bocsi. Igenis vidd el!
2020. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a fejtartással volt gond.

Én is nagyon féltem a Dévénytől de nálunk 3 alkalom után javult a helyzet.

Vidd el gyógytornászhoz a további fejlődése érdekében, mert most még könnyű behozni a lemaradást.

2020. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!