Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha egész nap...

Mit csináljak ha egész nap üvölt a 17 hetesem?

Figyelt kérdés
Sétálgatni kell vele akkor elvan de van, hogy annyira sír, hogy sehova nem tudom letenni. Megun mindent hamar. Most kezdtük a hozzátáplálást mert tápszeres. Szerintem a foga is jön mert nagyon nyáladzik. Nekem is ott a házimunka stb. Viszem magammal mindenhova ha csinálok valamit, beszélek hozzá, énekelek neki de max 10 perc után megunja és akkor teljesen belelovallja magát a sírásba. Van adamo hintánk is, eddig azt is 5 perc után megunta. Most egy kiadós sírás után elaludt benne, eddig sosem volt ilyen. Tudom kicsit hagyhatom sírni mert már el lehet kényeztetni de hiába hagyom addig sír amíg fel nem veszem. Hordozás sem jött be.

2020. febr. 19. 09:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem rontottatok el semmit. Ha a babának testközelségre van szüksége, meg kell adni neki. Vagy téged eltol a párod, ha jól esne egy ölelés, nehogy rászokj? Ugye, hogy nem. Nálunk is voltak olyan napok, amikor csak ölben sétálva volt jó. De elmúlik. Amint beindult a mozgásfejlődés, minden érdekesebb lesz. Akkor meg az lesz a baj. Segíts neki, ha kéri. Egyre ügyesebben eljátszik majd. Most kB 10-15 percre tudja lekötni magát. De többet nem tud ilyen idős korban.

Ma pl az én fiam is ölbebaba. Valamiért semmi se jó. Vagy a foga vagy front, vagy ki tudja. Pedig van, hogy 1 órát is eljátszikmáskor

2020. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Annyira valtozo, tegnap este peldaul 40 percet tudtunk jatszani a jatszoszonyegen. Olelgetem persze szinte egesz nap :) Csak szeretnem ha jatszana is, es vizszintesben is lenne, hogy fejlodjon a mozgasa mert meg csak haton felszik. Neha felig elfordul az oldalara de egybol vissza is fordul. Hasrol mar at tudna szerintem fordulni csak a keze akadalyozza mindig.
2020. febr. 20. 08:13
 13/14 A kérdező kommentje:
Fogata a dologel-t hasznaljuk. Ugy veszem eszre ha bekenek neki utana nyugodtabb.
2020. febr. 20. 08:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is elég ölbe-baba lett a pici. Van mikor lerakom,egyből sír. Nálunk egy megoldás vált be: a cinege cipője.. a csókai csókai..anyám tyúkja.. van vagy 5-6vers, amit mindig mondok neki. Úgy néz, mint aki lefagyott. Imádja. Amikor hiszti van,akkor is elkezdem mondani a verseket és máris megnyugszik... meg ezzel a szókincse is bővül.. nyílván majd nagyobb korában, de jó minél hamarabb elkezdeni a mesét és a verseket.. próbáld ki szerintem :)
2020. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!