Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiviszitek a gyereket ha...

Ti kiviszitek a gyereket ha beteg?

Figyelt kérdés
Alapból se járunk ki napi szinten télen, csak minden másnap max. Most beteg, hétfő óta bent vagyunk. Félek ha kiviszem mégjobban megfázik. Ti kiviszitek?
2020. febr. 19. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs láza és nem levert, nem fekszik egész nap, akkor persze! A friss levegő jót tesz! Mi is itthon vagyunk hétfő óta, eddig csak egy nap nem mentünk ki. De főleg, hogy most olyan jó idő van, igyekszünk kijutni, ha csak egy órára is.
2020. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hidegtől fáznak meg alapvetően..

Ha nincs magas láza, vagy nem levert, akkor ki szoktam vinni

2020. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lázasan nem,meg ha nagyon elesett,kedvetlen akkor bent maradunk.De most télen eddig nem is volt olyan, hogy ne lettünk volna kint legalább fél de inkább egy-ket órát.Szerintem be is diliznek mellette ha nem mozogná le magát kicsit,meg hidegek se igazán voltak.Mondjuk múltkor a nagy szélben nem mentünk ki mi se.🙄
2020. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nagyon rossz az idő akkor nem de akkor egészségesen sem viszem ki.
2020. febr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg lázas, addig nem. Csak annyira, amennyire muszáj. (testvért hozni-vinni) Ha betartatom a gyerekkel az ágynyugalmat, 1-2 nap alatt elmúlik a láz és a kevertség. Volt, hogy kivittem játszótérre úgy, hogy már csak hôemelkedése volt, és nem volt levert. Estére újra felszökött a láza. A friss levegô valóban jót tesz, ezt gyakori szellôztetéssel meg lehet oldani.
2020. febr. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!