Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos kislányom ....

7 és fél hónapos kislányom . Nem igazán kuszna inkább húznà maga alá a lábait. Mint aki màszna de a kezével nem tudjya magát még biztosan tartani . Korához képest normális ez? Mi a tapasztalatotok? 😊😊

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Az én lányom nem kúszott rendesen nem felváltva használta a kezeit csak a jobbat tette előre. 6 hosan felallt és mászni nem is akart de aztán elkezdte azt is.

Szerintem próbálkozik, ha erősebb lesz és még TUDJA tartani magát akkor menni fog neki.


És ne haragudj de nem tudok szó nélkül elmenni a helyesírásodon. Katasztrófa. Nem ártana az alapvető szavakat átnézni mert nagy gondok vannak...

2020. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%
Az én kislányom dettó ugyanezt csinálja. Szintén 7 és fél hónapos. Majd ha biztos lesz a dolgában menni fog...
2020. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Még erősödnie kell, ne aggódj, menni fog neki.
2020. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!