Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli gyerek elválasztás...

1 év körüli gyerek elválasztására tudtok tippeket?

Figyelt kérdés
Lányom hamarosan egy éves lesz, úgy érzem, nekem elég volt és ő sem ragaszkodik annyira hozzá. Aki hasonló idősen választotta el, hogyan csinálta? (Ui: az elsőt tovább szoptattam, úgyhogy azt a tapasztalatot is mérlegelve döntöttem így, nem akarok erről vitatkozni senkivel).

2020. febr. 20. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Pont 1 evig szoptattam, tovabb en nem akartam. De addigra mar fokozatosan elhagytuk a nappali szopikat. Az utolso az ejszakai volt, (csilliardszor ebredt). 3 nap alatt szoktattam le rola. Eloszor az ejszaka elso feleben hatsimivel altattam vissza, hajnaltol kapott meg cicit, masodik este mar csak az elso oar ebredeskor, 3. Este mar nem. Par perc siras volt csak. Es csodak csodaja, azota atalussza az ejszakat is. Most az tesoja 6 honapos. Ra is ez var🤣
2020. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Latom nem tetszik a valaszom valami 10 evig szoptato osanyanak. 🤣🤣
2020. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem hasznos volt, köszönöm!
2020. febr. 20. 18:32
 4/4 Elluska válasza:
Egy ismerősöm mesélte hogy citromkövet kenyt rá a cicijére, mikor a kislány megkóstolta, tovább nem kellett neki... vicces volt ahogy mesélte.
2020. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!