Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás, ültetés, ülés...

Hozzátáplálás, ültetés, ülés mikortól, hogyan? Nagyon sok az ellentmondás.

Figyelt kérdés
Elvileg ha ölben stabilan, önállóan ül, akkor már nem nyel félre, készen áll a hozzátáplálásra, de ha tilos ültetni, magától meg lehet, hogy csak 10 hónaposan ül, akkor honnan tudom, hogy ölben stabilan ülne? 6 hónaposan hogyan is kéne hozzátáplálni? félig fekve?

2020. febr. 21. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
🤦‍♀️Donheto etetoszek, autos hordozo.
2020. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

A babát soha nem szabad ültetni. Felülni kb 8 hós korában fog, 9 hósan már stabilan fog ülni.

Etetni jól lehet pihenöszékben vagy akár a hordozóba is(én azt nem szerettem, mert azért koszos lesz a huza).


Mivel 6-8 hós kora között csak is pépeset, krémeset adsz neki ezért nem tud úgy félre nyelni, hogy abból fulladás legyen(ha csak nem tömöd annyira tele, hogy a légutak elzárodnak).

2020. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Az h olben stabilan ul, nem azt jelenti h konkretan ulteted. Hanem h szepen tartja magat, a fejet.
2020. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Dönthető etetőszéket vettünk 4 hónaposan.
2020. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. febr. 21. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Autós hordozó, pihenőszék. Én ezekben etettem eleinte.

Viszont a félrenyelés kamu, a fiam 13 hónapos koráig nem tudott rágni, szilárd falatokat tépni a szájával mert minden félrement neki és ki kellett ütögetni neki (elsősegély tanfolyamon tanultak alapján).

2020. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan akarsz hozzátáplálni? Hagyományos ht-nél nem elvárás az ülés, falatkásnál meg nem elvárás a 6 hó.
2020. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi az autós hordozóba tettük hozzátáplálás kezdetén, én nem tettem volna dönthető etetőszékbe az elején. Aztán mikor már stabilabban ült akkor tettük a dönthető etetőszékbe.
2020. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A falatkás szimpatikusabb, viszont akkor azzal még bőven várni kell..
2020. febr. 21. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!