Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok egesznap az 1...

Mit csináltok egesznap az 1 éve gyereketekkel? Miket játszik?

Figyelt kérdés
Az enyém 1,5 éves nem tudom hova menjünk már unalmas itthon mindig
2020. febr. 22. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Követem a kérdést😊
2020. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Mehettek játszóházra. Nálunk a babaúszás jött be. Nézd meg van-e a környéken olyan klub, ahol a kisgyerekes anyukák rendszeresen találkoznak.

Aztán ahogy jön a jóidő mehettek kirándulni, játszóterezni.

Az én lányom ennyi idős korában imádott a biciklin a gyerekülésben utazni, így rengeteget mentünk vele.

2020. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Baba-mama torna, bukfenc torna, és Ringató, így a hétköznapokból van 3 nap fix program ami neki is, nekem is jó.

Azon kívül séta, szaladgálás minden nap van, kezd kismotorozni.

Ha anyukám szabad napos őt is meglátogatjuk néha.

Néha játszóház, vagy vadaspark vagy kacsa etetés a tónál.

Itthon építünk, pakolászik,hintázik, alagútba mászik, mostanában kezdünk ismerkedni a gyurmával, zenét hallgatunk mondókázunk, könyvet nézegetünk.

2020. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sétálni és játszóterezni

Játszócsoportba

Mondókás foglalkozásra

Nagymamához

Látogatóba/vagy én hívok vkit kisgyerekekkel

Játszóház is tetszett neki

Most lesz Halász Judit koncert

Voltunk babamama jógán

Szereti a sima kisebb bevásárlást is

Közeli erdőbe vagy messzebbre kirándulni


Itthon csomó mindent játszunk, 13 hónapos, most labdázni, négykézláb fogócskázni, könyveket nézegetni, pakolászni szeret, szoktunk furulyázni és énekelni és nafyon sokat játszani pl kisautókkal (lány amúgy) vagy egyszerübb szerepjátékot, de van ehy költöztető dobozból kivágott kis házikója is, van itthon Adamo-hinta, az esti fürdés is nagy buli szokott lenni szappanbubi fújással, relax zenével, fröcsköléssel

A kutyával szokott labdázni


Meg hát a kajálással is elmegy sok idő a napból


Ilyesmik

2020. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!