Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes anyatejes kislányom...

11 hetes anyatejes kislányom minden este 10 percet vígasztalhatatlanul sír kb.4 hetes kora óta. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van esti rutinunk, minden este ugyanakkor van fürdés, utána szopizás, alvás. Ebben a kb. fél órában van a fent említett 10 perc. Hasa nem fáj már, korábban a pukik zavarták, de ez már megoldódott. Arra gondolok, hogy a napközbeni ingereket "dolgozza fel" így. Másnál is van/volt ilyen? Köszönöm, ha megosztjátok velem.

2020. febr. 24. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Erik az idegrendszere.
2020. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is, estére túl sok inger érte a fejletlen idegrendszerét. Elmúlik, bár néha még most is előjön (8 hónapos)
2020. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van. Most lesz 6 hetes. Bár ő délután 4kor kezd el nyűgösködni és többet sír 10 percnél.
2020. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg el van fáradva.


Nálunk akkor van, ha már szegény totál KO.


Nem tudom hogyan vannak a körülmények, de jó ha a szobában csend és sötétség van.

2020. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, ahogy írták elfarad az idegrendszere még


Este semmiképp ne lásson Tv-t stb.

2020. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, én is ilyesmire jutottam, hogy estére elfárad, remélem idővel ahogy érik, elhagyja majd.
2020. febr. 24. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:

10 hetes kislányom,akkor csinál ilyet,amikor túlfárad

Fürdést élvezi,majd felöltöztetem,és jön a sírás,enne is meg aludna is 😁

Este 8 körül szoktuk fürdetni,és nálunk az vált be,ha hagyom fürdés elött egy picit szunditani,akkor türelmesebb és szépen megeszi a kis tápszerét és alszik

Próbáljátok ki,hátha nem fog sírni

Remélem tudtam segíteni

Szép napot

2020. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!